Stamboom Verboom » Cornelis Alexander "Cees" Verveen (1943-2001)

Persoonlijke gegevens Cornelis Alexander "Cees" Verveen 


Gezin van Cornelis Alexander "Cees" Verveen

Hij is getrouwd met Josina Paulina Aaltje van Zuilen.

Zij zijn getrouwd op 20 juni 1969 te Rockanje, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Alexander "Cees" Verveen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Alexander "Cees" Verveen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Alexander Verveen

Jacob Verveen
1912-1984

Cornelis Alexander Verveen
1943-2001

1969

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Mail Guus Verveen

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 juli 1943 lag tussen 6,0 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Het Duitse leger verliest de Slag om Stalingrad van het Rode Leger. Dit is een van de keerpunten van de Tweede Wereldoorlog.
      • 22 februari » Leden van de Duitse verzetsorganisatie de Weiße Rose worden door de nazi's geëxecuteerd.
      • 24 augustus » Einde van de Conferentie van Quebec.
      • 10 september » Duitse troepen bezetten Rome.
      • 7 oktober » Japan executeert 100 Amerikaanse gevangenen op Wake.
      • 29 november » Partizanen proclameren hun eigen regering in bevrijd Joegoslavisch gebied: 'de raad van nationale bevrijding'.
    • De temperatuur op 20 juni 1969 lag tussen 7,5 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 5,5 uur zonneschijn (33%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 29 maart » Het 14e Eurovisiesongfestival in Madrid, (Spanje) kent 4 winnaars, waaronder Lenny Kuhr met het liedje De troubadour.
      • 18 mei » Apollo 10 wordt gelanceerd.
      • 30 mei » Trinta di mei: arbeidersopstand in Willemstad Curaçao.
      • 5 oktober » De eerste aflevering van Monty Python's Flying Circus uitgezonden door de BBC.
      • 13 oktober » Sovjet-atleet Anatoli Bondartsjoek scherpt in Rivne zijn eigen wereldrecord kogelslingeren (74,68 meter) van Romuald Klim aan tot 75,48 meter.
      • 17 december » De besprekingen over het SALT I-verdrag beginnen.
    • De temperatuur op 10 februari 2001 lag tussen -3,2 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 7,7 uur zonneschijn (80%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
      • 11 april » Het voetbalelftal van Australië verslaat dat van Amerikaans-Samoa met 31-0, de grootste zege bij een interlandwedstrijd. Archie Thompson scoort dertien maal.
      • 15 mei » Kosovo krijgt een grondwettelijk kader – geen grondwet – en blijft een protectoraat van de Verenigde Naties.
      • 1 september » De 1-0 nederlaag van het Nederlands elftal in en tegen Ierland leidt uiteindelijk tot uitschakeling van het WK van 2002. De definitieve uitschakeling is 5 september. Voor het eerst in zestien jaar is Nederland niet van de partij op een eindtoernooi.
      • 10 september » KPN-topman Paul Smits stapt op. De schuldenlast bij KPN is 24 miljard euro. Hij wordt opgevolgd door Ad Scheepbouwer.
      • 7 oktober » Amerikaanse invasie van Afghanistan, begin van de Afghaanse Oorlog
      • 24 oktober » In de Gotthardtunnel voltrekt zich een zwaar ongeluk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Verveen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verveen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verveen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verveen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Verboom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wouter Verboom, "Stamboom Verboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verboom/I695.php : benaderd 7 februari 2026), "Cornelis Alexander "Cees" Verveen (1943-2001)".