Vermelding: Peeter Willemse Mees had op 6-7-1744 en 28-9-1744 samen met Cornelis de Zeeuw (als voogden) in Lillo-Zuidland een geschil met Jan van de Moer en zijn vrouw Maria Wijnen op wiens gronden, erf en veldvruchten beslag werd gelegd;.
zie J.M.G. Leune, LILLO EN LIEFKENSHOEK, Repertorium van personen in en nabij deze Scheldeforten 1585-1786, namen L-O
Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 januari 2015.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Peter Verbist, "Stamboom Verbist - van Leeuwen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verbist-van-leeuwen/I904.php : benaderd 14 mei 2025), "Maria Wijnen (1716-????)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.