Stamboom Verbeeck » Eulalie Maria Rosalie (Eulalie, Maria, Rosalie) Stuer (1890-1966)

Persoonlijke gegevens Eulalie Maria Rosalie (Eulalie, Maria, Rosalie) Stuer 

Bron 1

Gezin van Eulalie Maria Rosalie (Eulalie, Maria, Rosalie) Stuer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eulalie Maria Rosalie (Eulalie, Maria, Rosalie) Stuer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eulalie Maria Rosalie (Eulalie, Maria, Rosalie) Stuer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Eulalie Maria Rosalie Stuer

Eulalie Maria Rosalie Stuer
1890-1966


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Van Hoyweghen Web Site, Paul Cool, Eulalie, Maria, Rosalie Stuer, 20 mei 2017
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Van Hoyweghen Web Site Stamboom: Van Hoyweghen

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 januari 1890 lag rond de 1,2 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
      • 6 april » De Fransen nemen Ségou in, en veroveren daarmee het dal van de Niger.
      • 14 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Salettijnen (Missionarissen van Onze Lieve Vrouw van La Salette) door Paus Leo XIII.
      • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
      • 1 oktober » Het Yosemite National Park in de Amerikaanse staat Californië wordt opgericht.
      • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.
    • De temperatuur op 24 maart 1966 lag tussen 0,5 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 5,5 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (29%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 28 februari » De Cavern Club in Liverpool, waar de Beatles hun carrière begonnen, gaat failliet.
      • 7 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo O'Higgins.
      • 27 juni » De Nederlandse schrijver Gerard Reve treedt toe tot de Rooms-Katholieke Kerk.
      • 12 augustus » De vulkaan Awu barst uit en blijft actief tot oktober 1966; bij de uitbarsting komen 39 mensen om het leven.
      • 20 september » De installatie van het Boerenpartij-Eerste Kamerlid Hendrik Adams, die omstreden is vanwege zijn oorlogsverleden, leidt tot een handgemeen tussen hem en VVD-collega Jan Baas. Adams treedt korte tijd later af.
      • 26 november » In het Franse Rance gaat 's werelds eerste getijdenkrachtcentrale in bedrijf.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stuer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stuer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stuer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stuer (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Verbeeck is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Carl Verbeeck, "Stamboom Verbeeck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verbeeck/I8043.php : benaderd 26 februari 2026), "Eulalie Maria Rosalie (Eulalie, Maria, Rosalie) Stuer (1890-1966)".