Stamboom Verbeeck » Leonardus Augustinus Danssaert (1887-1955)

Persoonlijke gegevens Leonardus Augustinus Danssaert 

Bron 1

Gezin van Leonardus Augustinus Danssaert

Hij is getrouwd met Eliza Maria Vercruyssen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. René Danssaert  1922-1996

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leonardus Augustinus Danssaert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leonardus Augustinus Danssaert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leonardus Augustinus Danssaert

Leonardus Augustinus Danssaert
1887-1955



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. WikiTree, via https://www.myheritage.nl/research/colle...

    Leonard Danssaert
    Geslacht: Man
    Geboorte: 11 jul 1887 - Melsele, België
    Overlijden: 19 jan 1955 - Melsele, België
    Vader: Joannes Cornelius Danssaert
    Moeder: Rosalia Dankaert
    Echtgenote: Eliza Maria Vercruyssen
    Kinderen: René DanssaertUNKNOWN Danssaert

    www.wikitree.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 juli 1887 lag rond de 18,7 °C. De winddruk was 21 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
    • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
    • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
    • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
  • De temperatuur op 19 januari 1955 lag tussen -4,3 °C en 2,1 °C en was gemiddeld -0,8 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (79%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 30 maart » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tiende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van Chili.
    • 1 mei » Instelling van de feestdag van de 'heilige Jozef Arbeider' op 1 mei door paus Pius XII om een christelijk tegenwicht te bieden aan de socialistische 'Dag van de Arbeid'.
    • 21 juni » Het eerste Nijntjeboekje komt uit.
    • 5 september » Fred Kaps wordt wereldkampioen goochelen.
    • 14 september » Oprichting van het Aartsbisdom Dakar en het bisdom Ziguinchor in Senegal. Benoeming van Marcel Lefebvre tot aartsbisschop van Dakar.
    • 15 november » Opening van de Kirovsko-Vyborgskaja-lijn, het eerste metrotracé van de metro van Sint-Petersburg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Danssaert


De publicatie Stamboom Verbeeck is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Carl Verbeeck, "Stamboom Verbeeck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verbeeck/I2038.php : benaderd 14 maart 2026), "Leonardus Augustinus Danssaert (1887-1955)".