Stamboom Verbeeck » Margaretha (Margaretha ) Nuyens (1918-2010)

Persoonlijke gegevens Margaretha (Margaretha ) Nuyens 


Gezin van Margaretha (Margaretha ) Nuyens

Zij is getrouwd met Lodewijk Juliaan "Louis" de Troetsel.

Zij zijn getrouwd op 29 oktober 1938, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha (Margaretha ) Nuyens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaretha (Margaretha ) Nuyens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Nuyens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 juli 1918 lag tussen 9,8 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 21 april » De Duitse jachtdriedekker van Manfred von Richthofen (de Rode baron) wordt neergeschoten, waarbij hij om het leven komt.
    • 3 juni » Bij Château Thierry aan de Marne stoten de Duitse troepen op de gezamenlijke strijdkrachten van de Verenigde Staten en Frankrijk. Het offensief loopt dood.
    • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
    • 28 oktober » Tsjecho-Slowakije wordt onafhankelijk van Oostenrijk-Hongarije.
    • 4 november » In Duitsland breekt een opstand uit die een einde maakt aan het keizerrijk, de Novemberrevolutie.
    • 14 november » Tsjecho-Slowakije wordt een republiek.
  • De temperatuur op 29 oktober 1938 lag tussen 0,4 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,0 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 11 maart » Na chantage van Hitler en om een oorlog met nazi-Duitsland te vermijden treedt Oostenrijks kanselier Kurt von Schuschnigg af.
    • 16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
    • 11 juni » België wordt opgeschud door de aardbeving bij Zulzeke met een sterkte van 5,6 op de schaal van Richter.
    • 12 juni » Opening van het gerenoveerde Stade Chaban-Delmas in de Franse stad Bordeaux.
    • 9 oktober » Demonstratie van de eerste hoogtemeter op basis van radiogolven, in New York.
    • 22 oktober » Demonstratie van de xerografie door Chester Carlson.
  • De temperatuur op 3 maart 2010 lag tussen -3,2 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (77%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Een groep militairen pleegt in Niger een staatsgreep tegen de regering en vestigt een militaire junta.
    • 26 februari » Lars Lagerbäck wordt aangesteld als bondscoach van het Nigeriaans voetbalelftal.
    • 21 april » Somalische zeerovers vallen bij vergissing een Frans marineschip aan. Zes piraten worden door de bemanning van de 3800 ton metende La Somme ingerekend.
    • 27 april » Voetballer Mark de Vries van Cambuur Leeuwarden wint de Gouden Stier als beste speler in de Nederlandse Jupiler League in het seizoen 2009/10.
    • 24 juni » Op Wimbledon komt na drie dagen een eind aan de langste tenniswedstrijd in de geschiedenis. De Amerikaan John Isner verslaat de Fransman Nicolas Mahut in vijf sets: 6–4, 3–6, 6–7 (7), 7–6 (3) en 70–68.
    • 15 november » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Fortaleza FC.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2009 » Sebastian Faisst (20), Duits handballer
  • 2009 » Sydney Earle Chaplin (82), Amerikaans acteur
  • 2009 » Viktor Gjika (71), Albanees filmregisseur
  • 2009 » Flemming Flindt (72), Deens balletdanser
  • 2009 » Kazimierz Hoffman (80), Pools dichter
  • 2009 » Luis Mena Arroyo (88), Mexicaans aartsbisschop

Over de familienaam Nuyens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nuyens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nuyens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nuyens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Verbeeck is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Carl Verbeeck, "Stamboom Verbeeck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verbeeck/I12977.php : benaderd 28 februari 2026), "Margaretha (Margaretha ) Nuyens (1918-2010)".