Stamboom Verbeeck » Bastiaan Adriaan Tukker (1900-1985)

Persoonlijke gegevens Bastiaan Adriaan Tukker 

Bron 1

Gezin van Bastiaan Adriaan Tukker

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bastiaan Adriaan Tukker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bastiaan Adriaan Tukker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bastiaan Adriaan Tukker

Eijgje Romijn
1828-????
Klaas Tukker
1871-1947

Bastiaan Adriaan Tukker
1900-1985


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. bavanderhaven Web Site, Bob van der Haven, Bastiaan Adriaan Tukker, 15 november 2019
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: bavanderhaven Web Site Stamboom: bavanderhaven2

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 juli 1900 lag rond de 13,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
      • 18 maart » AFC Ajax, professionele voetbalclub uit Amsterdam, wordt opgericht.
      • 1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
      • 19 juli » Opening in Parijs van de eerste Franse metrolijn.
      • 19 september » Butch Cassidy en de Sundance Kid plegen hun eerste overval.
      • 15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
    • De temperatuur op 21 december 1985 lag tussen 4,5 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 21 februari » Dertiende Elfstedentocht, gewonnen door Evert van Benthem in een tijd van 6.47.44. Lenie van der Hoorn wint bij de vrouwen.
      • 7 juli » De 17-jarige Boris Becker wint als eerste Duitser en jongste tennisser ooit het toernooi van Wimbledon.
      • 10 juli » De Rainbow Warrior, het schip van Greenpeace, wordt door de Franse geheime dienst met twee landmijnen tot zinken gebracht in de haven van Auckland (Nieuw-Zeeland).
      • 6 augustus » Matt Biondi scherpt in Mission Viejo tot twee keer toe het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan: eerst tot 49,24, dan tot 48,95. Het oude record (49,36) stond sinds 3 april 1981 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot en collega-zwemmer Rowdy Gaines.
      • 8 december » Marco van Basten maakt namens Ajax vijf doelpunten in 24 minuten in de wedstrijd tegen Sparta.
      • 12 december » Een DC-8 van Arrow Air stort neer na het opstijgen in Gander op Newfoundland, waarbij 256 personen omkomen, onder wie 248 leden van de 101st Airborne Division van de Verenigde Staten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1981 » Fons Aler (85), Nederlands topfunctionaris en militair
    • 1984 » Karl Roemer (84), Duits jurist, advocaat-generaal bij het Europees Hof van Justitie
    • 1985 » Georg Trump (89), Duits kunstenaar, typograaf, letterontwerper, schilder en docent
    • 1986 » Willy Coppens de Houthulst (94), Belgisch Eerste Wereldoorlog luchtaas
    • 1988 » Niko Tinbergen (81), Nederlands etholoog
    • 1992 » Albert King (63), Amerikaans gitarist

    Over de familienaam Tukker

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tukker.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tukker.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tukker (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Verbeeck is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Carl Verbeeck, "Stamboom Verbeeck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-verbeeck/I11072.php : benaderd 12 januari 2026), "Bastiaan Adriaan Tukker (1900-1985)".