Stamboom Vennik » Willem Johannes Knoester (1867-1917)

Persoonlijke gegevens Willem Johannes Knoester 

  • Hij is geboren op 9 maart 1867 in Scheveningen.
  • Hij is overleden in het jaar 1917 in Noordzee, hij was toen 49 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 september 2018.

Gezin van Willem Johannes Knoester

Hij is getrouwd met Helena Cornelia Roeleveld.

Zij zijn getrouwd te 's-Gravenhage.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Johannes Knoester?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Johannes Knoester

Willem Johannes Knoester
1867-1917



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
    • 30 maart » Om tien uur 's ochtends wordt de aankoop van Alaska (Alaska purchase) gesloten. Later dat jaar op 18 oktober wordt het gebied door het Keizerrijk Rusland overgedragen aan de Verenigde Staten. Het zou echter tot 1903 duren voordat de grens met Canada definitief wordt vastgelegd.
    • 1 april » Singapore wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 19 juni » In Santiago de Querétaro wordt keizer Maximiliaan van Mexico geëxecuteerd door een vuurpeloton.
    • 20 juli » In Uruguay wordt de stad Rivera gesticht, vernoemd naar José Fructuoso Rivera.
    • 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Knoester

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Knoester.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Knoester.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Knoester (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Vennik is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
E.E. Vennik, "Stamboom Vennik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vennik/I95027.php : benaderd 31 januari 2026), "Willem Johannes Knoester (1867-1917)".