Stamboom Vennik » Filippus van Spronsen (1872-????)

Persoonlijke gegevens Filippus van Spronsen 

  • Hij is geboren op 24 mei 1872 in Monster.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Historisch Archief Westland
    Algemeen Gemeente: Monster
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 77
    Aangiftedatum: 24-05-1872
    Kind Filippus van Spronsen
    Geboortedatum: 24-05-1872
    Vader Klaas van Spronsen
    Moeder Aaltje Tuk
  • Een kind van Klaas van Spronsen en Aaltje Tuk
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 maart 2012.

Gezin van Filippus van Spronsen

Hij is getrouwd met Aagje de Bruin.

Zij zijn getrouwd op 30 mei 1903 te Naaldwijk, hij was toen 31 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Historisch Archief Westland
Algemeen Gemeente: Naaldwijk
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 22
Datum: 30-05-1903
Bruidegom Filippus van Spronsen
Geboorteplaats: Monster
Bruid Aagje de Bruin
Geboorteplaats: 's-Gravenzande
Vader bruidegom Klaas van Spronsen
Moeder bruidegom Aaltje Tuk
Vader bruid Teunis de Bruin
Moeder bruid Arendje Buitelaar
Nadere informatie bg. 31 jaar, bd. 20 jaar.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Filippus van Spronsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Filippus van Spronsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Filippus van Spronsen

Aaltje Tuk
1847-1933

Filippus van Spronsen
1872-????

1903

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 mei 1872 lag rond de 16,9 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1872: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 26 maart » Bij Owens Valley (Californië) ontstaat een aardverschuiving over 50 kilometer lengte.
    • 9 april » Samuel R. Percy verkrijgt octrooi op melkpoeder.
    • 10 mei » Victoria Woodhull wordt de eerste vrouw die wordt genomineerd voor president van de Verenigde Staten.
    • 30 november » Eerste voetbalinterland ooit, gespeeld op Hamilton Crescent, Glasgow, tussen Schotland en Engeland, eindigt in 0-0 ten overstaan van 4.000 toeschouwers.
    • 9 december » P.B.S. Pinchback wordt de eerste zwarte gouverneur van een Amerikaanse staat.
  • De temperatuur op 30 mei 1903 lag tussen 13,5 °C en 28,4 °C en was gemiddeld 21,3 °C. Er was 15,0 uur zonneschijn (92%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
    • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
    • 4 augustus » Kardinaal Giuseppe Sarto wordt gekozen tot Paus Pius X.
    • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
    • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
    • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Spronsen


De publicatie Stamboom Vennik is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
E.E. Vennik, "Stamboom Vennik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vennik/I65252.php : benaderd 29 januari 2026), "Filippus van Spronsen (1872-????)".