Stamboom Vennik » Hadewich van Rousch van Rothen (± 1122-????)

Persoonlijke gegevens Hadewich van Rousch van Rothen 

  • Zij is geboren rond 1122.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 december 2013.

Gezin van Hadewich van Rousch van Rothen

Zij is getrouwd met Gijsbert van Bronckhorst.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1142 te Bronckhorst.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hadewich van Rousch van Rothen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hadewich van Rousch van Rothen

Hadewich van Rousch van Rothen
± 1122-????

1142

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Rousch van Rothen


De publicatie Stamboom Vennik is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
E.E. Vennik, "Stamboom Vennik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vennik/I59405.php : benaderd 29 januari 2026), "Hadewich van Rousch van Rothen (± 1122-????)".