Stamboom Vennik » Grietje Perdok (1904-)

Persoonlijke gegevens Grietje Perdok 

  • Zij is geboren op 4 februari 1904 in Zuidwolde.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 juni 2017.

Gezin van Grietje Perdok

Zij is getrouwd met Lukas Vennink.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1926 te Zuidwolde, zij was toen 22 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Drents Archief
Algemeen Toegangnr: 0166.033
Inventarisnr: 1926
Gemeente: Zuidwolde
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 16
Datum: 30-04-1926
Bruidegom Lukas Vennink
Leeftijd: 33
Geboorteplaats: Westerbork
Beroep: bakker
Bruid Grietje Perdok
Leeftijd: 22
Geboorteplaats: Zuidwolde
Beroep: zonder
Vader bruidegom Wander Jan Vennink
Moeder bruidegom Wietske Mulder
Vader bruid Jan Perdok
Beroep: landbouwer
Moeder bruid Elizabeth Kuiper
Nadere informatie vader van de bruidegom overleden; moeder van de bruidegom overleden; moeder van de bruid overleden

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje Perdok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje Perdok

Grietje Perdok
1904-????

1926

Lukas Vennink
1892-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 februari 1904 lag tussen 3,4 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
    • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
    • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
    • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
    • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
    • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
  • De temperatuur op 30 april 1926 lag tussen 11,8 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
    • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
    • 31 mei » Oprichting van het Nationaal park Kruger in Zuid-Afrika.
    • 23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
    • 22 augustus » In Zuid-Afrika wordt goud ontdekt.
    • 10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Perdok

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Perdok.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Perdok.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Perdok (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Vennik is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
E.E. Vennik, "Stamboom Vennik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vennik/I54878.php : benaderd 18 februari 2026), "Grietje Perdok (1904-)".