Stamboom Vennik » Klasina Maat (1865-1948)

Persoonlijke gegevens Klasina Maat 

  • Zij is geboren op 24 mei 1865 in Langerak.
  • Zij is overleden op 16 augustus 1948 in Leiden, zij was toen 83 jaar oud.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Rijnlands Midden
    Algemeen Gemeente: Alphen aan den Rijn
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 125
    Aangiftedatum: 19-08-1948
    Overledene Klasina Maat
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 16-08-1948
    Leeftijd: 83
    Overlijdensplaats: Leiden
    Vader Aart Maat
    Moeder Kaatje Kok
    Partner Cornelis Baardwijk
    Relatie: Weduwe
  • Een kind van Aart Maat en Kaatje Kok
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 maart 2013.

Gezin van Klasina Maat

Zij is getrouwd met Cornelis Baardwijk.

Zij zijn getrouwd op 9 april 1886 te Langerak, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. NN Baardwijk  1887-1887
  2. Pieter Baardwijk  1888-1942
  3. Aart Baardwijk  1890-????
  4. Cornelis Baardwijk  1892-????
  5. NN Baardwijk  1897-1897
  6. Nicolaas Baardwijk  1899-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klasina Maat?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klasina Maat

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klasina Maat

Willem Kok
1802-1867
Aart Maat
1822-1910
Kaatje Kok
1824-1900

Klasina Maat
1865-1948

1886
NN Baardwijk
1887-1887
NN Baardwijk
1897-1897

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 mei 1865 lag rond de 14,5 °C. De winddruk was 4.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 9 april » Met de overgave van generaal Robert E. Lee eindigt de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 14 april » President Abraham Lincoln neergeschoten door John Wilkes Booth, zijn minister van Buitenlandse Zaken Seward wordt neergestoken door mede-samenzweerder Lewis Paine.
    • 15 april » Abraham Lincoln sterft aan zijn verwondingen die hij de vorige dag opliep.
    • 5 juli » De eerste maximumsnelheidswet wordt doorgevoerd in Groot-Brittannië.
    • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.
  • De temperatuur op 9 april 1886 lag rond de 8,3 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 30 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
  • De temperatuur op 16 augustus 1948 lag tussen 12,8 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De douaneovereenkomst van de Benelux treedt in werking.
    • 24 januari » Oprichting van de VVD, de Volkspartij voor Vrijheid en Democratie.
    • 14 maart » James Nachtwey, Amerikaans fotojournalist
    • 1 april » De Faeröer krijgen verregaande autonomie binnen Denemarken.
    • 14 mei » David Ben-Gurion proclameert met de Israëlische onafhankelijkheidsverklaring de onafhankelijke Israëlische staat.
    • 2 juli » Het IJslands voetbalelftal behaalt de eerste zege uit de historie als Finland met 2-0 wordt geklopt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Maat

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Maat.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Maat.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Maat (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Vennik is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
E.E. Vennik, "Stamboom Vennik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vennik/I46943.php : benaderd 2 maart 2026), "Klasina Maat (1865-1948)".