Stamboom Vennik » Lubertus Hartsuiker (1869-1930)

Persoonlijke gegevens Lubertus Hartsuiker 


Gezin van Lubertus Hartsuiker

Hij is getrouwd met Hendrika Kuit.

Zij zijn getrouwd op 29 juli 1893 te Staphorst, hij was toen 23 jaar oud.

Lubertus HARTSUIKER, aannemer, geboren op 14-08-1869 om 20.00 uur te De Huizen (Hoogeveen) (DR) (aangifte door: Petrus Alexander Braaksma, 57 j. policiebediende, Jan Hofman, 31 j. kantoorbediende.), overleden op 19-04-1930 te Hilversum (NH) op 60-jarige leeftijd. Vonnis van de Rechtbank 15-05-1908 failliet verklaard. Ingeschreven justitie Utrecht 22-10-1910. Zoon van Frederik HARTSUIKER (zie VIIIk) en Maria OOSTERHOF.
Gehuwd op 23-jarige leeftijd op 29-07-1893 te Staphorst (OV) met Hendrika KUIT, 25 jaar oud, geboren op 28-05-1868 om 9.00 uur te Steenwijkerwold (OV) (aangifte door: Harm van Ens, arbeider, 37 jaar; Gerard Houwer, arbeider, 34 jaar.), overleden op 19-06-1957 te Hilversum (NH) op 89-jarige leeftijd, dochter van Jacob KUIT, arbeider, en Maartje ZIJLMAKER.

Kind(eren):

  1. Frederik Hartsuiker  1898-1961 
  2. Luberta Hartsuiker  1901-1902
  3. Luberta Hartsuiker  1903-1976
  4. Hendrika Hartsuiker  1906-1984
  5. Jacob Hartsuiker  1908-1992 
  6. Hilda Hartsuiker  1911-1982
  7. Lubertus Hartsuiker  1915-1990

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lubertus Hartsuiker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lubertus Hartsuiker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lubertus Hartsuiker


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 augustus 1869 lag rond de 13,6 °C. Er was 0.5 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
    • 15 juni » John Wesley Hyatt Jr. en zijn broer Isaiah vinden celluloid uit
    • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
    • 10 december » Vrouwenkiesrecht ingevoerd in Wyoming.
    • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.
  • De temperatuur op 29 juli 1893 lag rond de 18,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 68%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
    • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
    • 23 februari » In Duitsland wordt octrooi verleend op de revolutionaire dieselmotor van Rudolf Diesel.
    • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
    • 15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
    • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
  • De temperatuur op 19 april 1930 lag tussen 0,3 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
    • 30 mei » In Łódź wordt het Stadion Widzewa in gebruik genomen, de thuisbasis van de Poolse voetbalclub Widzew Łódź.
    • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
    • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
    • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hartsuiker


De publicatie Stamboom Vennik is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
E.E. Vennik, "Stamboom Vennik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vennik/I31765.php : benaderd 4 februari 2026), "Lubertus Hartsuiker (1869-1930)".