De temperatuur op 30 mei 1920 lag tussen 11,3 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
29 mei » Priesterwijding van Giovanni Battista Montini door bisschop Giacinto Gaggia van Brescia (Italië).
7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Palestino.
5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
Dag van overlijden 22 juli 2012
De temperatuur op 22 juli 2012 lag tussen 6,2 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 13,9 uur zonneschijn (87%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
29 juli » Duitsland schrapt een budget van 21 miljoen euro ontwikkelingshulp aan Rwanda vanwege de kwalijke militaire rol die het land in het oosten van DR Congo zou spelen.
2 augustus » Een rechtbank in Mongolië veroordeelt oud-president Nambar Enkhbayar wegens corruptie tot vier jaar gevangenisstraf.
12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Londen.
7 november » De Democraat Barack Obama wordt bij de Amerikaanse presidentsverkiezingen verkozen voor een tweede termijn als president.
5 december » Een vliegtuig met een medisch team stort neer in Zuid-Afrika. Door de crash komen elf mensen om het leven. De medici zouden volgens media onderweg zijn geweest naar de 94-jarige Nelson Mandela voor een routine-onderzoek.
21 december » De videoclip van de single Gangnam Style van de Zuid-Koreaanse zanger PSY overschrijdt op YouTube als eerste internetvideo de kaap van 1 miljard views.
Dag van begraven 26 juli 2012
De temperatuur op 26 juli 2012 lag tussen 15,7 °C en 27,0 °C en was gemiddeld 21,2 °C. Er was 13,6 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
14 maart » Het Europees Parlement is tegen het WK ijshockey in 2014 in Wit-Rusland zolang daar niet alle politieke gevangenen zijn vrijgelaten.
23 april » Premier Mark Rutte van Nederland dient bij Koningin Beatrix het ontslag in van het voltallige kabinet-Rutte I.
5 mei » Bondspresident Joachim Gauck voert, als eerste Duitser in de geschiedenis, het woord tijdens de Nationale Viering van de Nederlandse Bevrijding.
25 juli » President Aleksandr Loekasjenko van Wit-Rusland, tevens voorzitter van het Wit-Russische Olympisch Comité, is niet welkom bij de Olympische Spelen in Londen. De Britse regering weigert het reisverbod op te heffen dat de Europese Unie voor de autoritaire president heeft ingesteld.
7 augustus » Bij een aanslag op een kerk in de plaats Okene in centraal Nigeria vallen 19 doden.
28 november » Syrische Burgeroorlog - Bij aanslagen met twee autobommen in een wijk van de Syrische hoofdstad Damascus vallen minstens 34 doden en meer dan 80 gewonden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: E.E. Vennik, "Stamboom Vennik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vennik/I28405.php : benaderd 15 januari 2026), "Magdalena van der Giessen (1920-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.