De temperatuur op 12 september 1952 lag tussen 7,1 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (48%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
18 februari » Griekenland en Turkije treden toe tot de NAVO.
14 maart » Zoja Ivanova, Sovjet-Russisch/Kazachs atlete
3 april » Koningin Juliana houdt voor het Amerikaans Congres een pleidooi voor de wereldvrede.
28 april » Het Vredesverdrag van San Francisco treedt in werking; Japan herwint zijn soevereiniteit.
25 oktober » De Geïllustreerde Pers brengt het eerste Nederlandse exemplaar van het weekblad Donald Duck uit als bijlage van het damesblad Margriet.
4 december » Door een combinatie van rook (smoke) en mist (fog) vallen in Londen veel doden. Het woord smog, een samentrekking van smoke en fog is geboren.
Dag van overlijden 29 juni 1959
De temperatuur op 29 juni 1959 lag tussen 13,1 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 8,0 uur zonneschijn (48%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
10 februari » Prinses Wilhelmina publiceert haar autobiografie 'Eenzaam, maar niet alleen'.
19 februari » Het Verenigd Koninkrijk geeft aan Cyprus zijn onafhankelijkheid.
1 juli » Samenvoeging van de gemeenten Opmeer en Spanbroek in Noord-Holland tot de nieuwe gemeente Opmeer.
1 juli » Verkiezing van Heinrich Lübke tot tweede bondspresident van West-Duitsland.
2 december » Breuk van de Malpassetdam (Frankrijk), met een ramp tot gevolg.
29 december » De metro van Lissabon wordt in gebruik genomen.
Dag van begraven 2 juli 1959
De temperatuur op 2 juli 1959 lag tussen 16,1 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 5,8 mm neerslag gedurende 5,3 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: E.E. Vennik, "Stamboom Vennik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vennik/I21479.php : benaderd 6 februari 2026), "Frans Durieux (1952-1959)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.