Stamboom Vennik » Otto Julius Emil Hoffmann (1906-)

Persoonlijke gegevens Otto Julius Emil Hoffmann 


Gezin van Otto Julius Emil Hoffmann

Hij had een relatie met Gladys Eve Pearl Violet Vennik.

De relatie startte in het jaar 1944 te 's-Gravenhage, hij was toen 37 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Otto Julius Emil Hoffmann

Adres op 20/1/45 Sommerleithe 56, Gera, Duitsland

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Otto Julius Emil Hoffmann?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Otto Julius Emil Hoffmann

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Otto Julius Emil Hoffmann


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Kriegsgefangenen-Personalfragebogen van 11-6-1946

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 januari 1906 lag tussen 3,6 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
    • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
    • 7 april » Uitbarsting van de Vesuvius.
    • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
    • 21 december » De Nederlandse marine neemt haar eerste onderzeeboot in dienst: Hr. Ms. O 1.
    • 23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hoffmann

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoffmann.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoffmann.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoffmann (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Vennik is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
E.E. Vennik, "Stamboom Vennik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vennik/I1950.php : benaderd 17 januari 2026), "Otto Julius Emil Hoffmann (1906-)".