Stamboom Vennik » Johanna Christina Borgdorff (1834-1933)

Persoonlijke gegevens Johanna Christina Borgdorff 

  • Zij is geboren op 11 mei 1834 in Stad aan 't Haringvliet.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Streekarchief Goeree-Overflakkee
    Algemeen Gemeente: Stad aan 't Haringvliet
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 14
    Aangiftedatum: 12-05-1834
    Kind Johanna Christina Borgdorff
    Geslacht: V
    Vondeling: N
    Geboortedatum: 11-05-1834
    Geboorteplaats: Stad aan 't Haringvliet
    Vader Aren Borgdorff
    Moeder Cornelia Snijders
  • Zij is overleden op 17 maart 1933 in Stad aan 't Haringvliet, zij was toen 98 jaar oud.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Streekarchief Goeree-Overflakkee
    Algemeen Gemeente: Stad aan 't Haringvliet
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 3
    Aangiftedatum: 18-03-1933
    Overledene Johanna Christina Borgdorff
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 17-03-1933
    Leeftijd: 98
    Overlijdensplaats: Stad aan 't Haringvliet
    Vader Aren Borgdorff
    Moeder Cornelia Sneijders
    Partner Anthoni van Ginneke
    Relatie: Echtgenote
  • Een kind van Arent Borgdorff en Cornelia Snijders
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 januari 2010.

Gezin van Johanna Christina Borgdorff

(1) Zij is getrouwd met Simon Boon.

Zij zijn getrouwd op 19 april 1856 te Stad aan 't Haringvliet, zij was toen 21 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Streekarchief Goeree-Overflakkee
Algemeen Gemeente: Stad aan 't Haringvliet
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 5
Datum: 19-04-1856
Bruidegom Simon Boon
Leeftijd: 27
Geboorteplaats: Middelharnis
Bruid Johanna Christina Borgdorff
Leeftijd: 21
Geboorteplaats: Stad aan 't Haringvliet
Vader bruidegom Pieter Boon
Moeder bruidegom Johanna Schellevis
Vader bruid Aren Borgdorff
Moeder bruid Cornelia Snijder
Nadere informatie

(2) Zij is getrouwd met Anthonie van Ginneken.

Zij zijn getrouwd op 30 december 1903 te Stad aan 't Haringvliet, zij was toen 69 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Streekarchief Goeree-Overflakkee
Algemeen Gemeente: Stad aan 't Haringvliet
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 5
Datum: 30-12-1903
Bruidegom Anthoni van Ginneke
Leeftijd: 51
Geboorteplaats: Stad aan 't Haringvliet
Bruid Johanna Christina Borgdorff
Leeftijd: 69
Geboorteplaats: Stad aan 't Haringvliet
Vader bruidegom Pieter van Ginneke
Moeder bruidegom Sietje van Biert
Vader bruid Aren Borgdorff
Moeder bruid Cornelia Sneijders
Nadere informatie Weduwe van Simon Boon

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Christina Borgdorff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Christina Borgdorff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Christina Borgdorff

Johanna Christina Borgdorff
1834-1933

(1) 1856

Simon Boon
1829-????

(2) 1903

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 mei 1834 lag rond de 17,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Typering van het weer: half bewolkt bui weerlicht. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1834: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Duitse Zollverein treedt in werking. Deze economische vereniging is de eerste aanzet tot de Duitse eenheid.
    • 27 mei » Heroprichting van het Bisdom Brugge in België, dat eerder bestond van 1559-1801.
    • 14 juni » Isaac Fischer, Jr. verkrijgt vier patenten voor schuurpapier.
    • 14 oktober » Onder leiding van Hendrik de Cock scheiden de Gereformeerden zich af van de Hervormde Kerk.
    • 27 november » Uitvinding van de elektromotor, door Thomas Davenport.
    • 3 december » Oprichting van het Bisdom Ceylon.
  • De temperatuur op 30 december 1903 lag tussen -8,4 °C en -1,8 °C en was gemiddeld -5,6 °C. Er was 6,1 uur zonneschijn (78%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
    • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
    • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
    • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
    • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
  • De temperatuur op 17 maart 1933 lag tussen 6,3 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 4,9 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Met de Rijksdagbrandverordening komt er een eind aan vele vrijheden in het Duitse Rijk.
    • 14 augustus » Emilio Comici en de gebroeders Dimai beklimmen als eerste de onmogelijk geachte noordwand van de Cima Grande (Drei Zinnen).
    • 25 augustus » Wielrenner Jan van Hout rijdt op de baan van Roermond een nieuw werelduurrecord.
    • 10 oktober » Het eerste synthetische wasmiddel (Dreft) komt op de markt.
    • 13 november » De Nederlandse Zwembond (NZB) verkrijgt het predicaat Koninklijk en verandert de naam aldus in Koninklijke Nederlandse Zwembond.
    • 6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Borgdorff


De publicatie Stamboom Vennik is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
E.E. Vennik, "Stamboom Vennik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vennik/I11526.php : benaderd 26 januari 2026), "Johanna Christina Borgdorff (1834-1933)".