De temperatuur op 13 oktober 1920 lag tussen 1,8 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
4 oktober » Oprichting van de Tunesische sportvereniging Club Africain.
5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
Dag van overlijden 11 oktober 1984
De temperatuur op 11 oktober 1984 lag tussen 6,8 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 7,2 uur zonneschijn (65%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
3 januari » President Habib Bourguiba roept de noodtoestand uit in Tunesië na dagen van ernstige ongeregeldheden vanwege de verdubbeling van de broodprijs.
1 maart » De twee belangrijkste verdachten in de ontvoeringszaak van Nederlands biermagnaat Freddy Heineken en zijn chauffeur, Ab Doderer, worden aangehouden in Parijs.
5 mei » In Ecuador wordt de conservatief León Febres-Cordero gekozen tot president.
1 juni » De Nederlandse regering besluit tot plaatsing van 48 kruisraketten, tenzij op 1 juni 1985 blijkt dat Rusland zijn arsenaal SS-20 raketten niet heeft uitgebreid (onderdeel van het zg. NAVO-Dubbelbesluit van 12 december 1979).
31 oktober » Eerste uitzending "Tussen Kunst & Kitsch"
23 december » Het Nederlands voetbalelftal behaalt de eerste overwinning in de WK-kwalificatiereeks door Cyprus in Nicosia met 1-0 te verslaan. Peter Houtman maakt de enige treffer voor Oranje.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: E.E. Vennik, "Stamboom Vennik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vennik/I107543.php : benaderd 27 februari 2026), "Wilhelmina Francisca Maria van Mil (1920-1984)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.