Stamboom Vennik » Leentje Boers (1890-1929)

Persoonlijke gegevens Leentje Boers 

  • Hij is geboren op 8 mei 1890 in 's-Gravenzande.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Historisch Archief Westland
    Algemeen Gemeente: 's-Gravenzande
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 66
    Aangiftedatum: 09-05-1890
    Kind Leentje Boers
    Geboortedatum: 08-05-1890
    Vader Benjamin Boers
    Moeder Jannetje van Staalduinen
  • Hij is overleden op 21 oktober 1929 in Rotterdam, hij was toen 39 jaar oud.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Stadsarchief Vlaardingen
    Algemeen Gemeente: Maassluis
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 95
    Aangiftedatum: 26-10-1929
    Overledene Leentje Boers
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 21-10-1929
    Leeftijd: 39
    Overlijdensplaats: Rotterdam
    Vader Benjamin Boers
    Moeder Jannetje Staalduinen
    Partner George Koenraad Kouwenhoven
    Relatie: Echtgenote
  • Een kind van Benjamin Boers en Jannetje van Staalduinen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 januari 2010.

Gezin van Leentje Boers

Hij is getrouwd met George Koenraad Kouwenhoven.

Zij zijn getrouwd op 24 februari 1915 te 's-Gravenzande, hij was toen 24 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Historisch Archief Westland
Algemeen Gemeente: 's-Gravenzande
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 3
Datum: 24-02-1915
Bruidegom George Koenraad Kouwenhoven
Geboorteplaats: Maassluis
Bruid Leentje Boers
Geboorteplaats: 's-Gravenzande
Vader bruidegom Francois Kouwenhoven
Moeder bruidegom Johanna Catharina Kunz
Vader bruid Benjamin Boers
Moeder bruid Jannetje van Staalduinen
Nadere informatie bg. 28 jaar, bd. 24 jaar.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leentje Boers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leentje Boers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leentje Boers

Thomas Boers
1832-1895
Antje Scheer
1839-1913

Leentje Boers
1890-1929

1915

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 mei 1890 lag rond de 14,1 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 11 januari » De Britse regering stelt Portugal voor een ultimatum wat betreft de Portugese aanwezigheid in Afrika.
    • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
    • 23 november » Het Groothertogdom Luxemburg wordt losgemaakt uit de personele unie met Nederland.
    • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
    • 4 december » Het stoffelijk overschot van Koning Willem III wordt bijgezet in Delft.
    • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.
  • De temperatuur op 24 februari 1915 lag tussen 0,6 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 3,9 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
    • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
    • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
    • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
    • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
  • De temperatuur op 21 oktober 1929 lag tussen 1,6 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
    • 29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.
    • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
    • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.
    • 29 november » De Amerikaanse admiraal Richard Byrd vliegt als eerste over de Zuidpool.
    • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Boers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Vennik is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
E.E. Vennik, "Stamboom Vennik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vennik/I10482.php : benaderd 10 januari 2026), "Leentje Boers (1890-1929)".