Stamboom Venlet » Jean Sommeling (Sauminin) (± 1620-????)

Persoonlijke gegevens Jean Sommeling (Sauminin) 

  • Alternatieve naam: Jan Sommelingh, Sauminn (2)
  • Hij is geboren rond 1620 in Tourcongie,Lille,France.

    gok omdat Pierre daar geboren is
  • Een kind van Jan Grisse? Sommeling (Sauminin)
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 januari 2012.

Gezin van Jean Sommeling (Sauminin)

Hij is getrouwd met Catharina Jeandr.


Bruidegom
Jan Sommelingh , , Leyden , wonend: Langegraft , lakenwever
Bruid
Catharijna Jans , , Leyden , wonend: Verwerstraet
???
Plaats
Leiden
Datum ondertrouw
15-03-1687
???
Opmerkingen
Getuigen bruidegom: Jan Grisse vader Groenhasegraft - Getuigen bruid: Susanna Beygers moeder Verwerstraet -
???
???

Zij zijn getrouwd op 16 december 1645 te Leiden,ZH,Netherlands.


Kind(eren):

  1. Clement Sommeling  1647-????
  2. Jean Sommeling  1648-1654
  3. Abraham Sommeling  1651-???? 
  4. Marie Sommeling  1654-1718
  5. Isaak Sommeling  1656-< 1658
  6. Pieter Sommeling  1657-????
  7. Isaak Sommeling  1658-????
  8. Jannetge Sommeling  ± 1661-???? 


Notities over Jean Sommeling (Sauminin)


http://www.mijnstambomen.nl/leiden/sommeling.htm
heel andere info geboortedatum en plaats Ottenberch op
http://www.uwstamboomonline.nl/passie/sites/template.php?pid=3969463
Er is een ondertrouw met datum 15 maart 1687, maar dit is waarschijnlijk een fout. Als getuige wordt "zijn vader Jean Grisse" genoemd.
http://www.mijnstambomen.nl/leiden/tourcoing.htm
???Tourcoing is een stad in Noord Frankrijk, ten NO van Lille (Rijsel) gelegen. In de buurt zijn stadjes als Roubaix en Bondues en Mouvaux, die ook veelvuldig voorkomen in de Leidse archieven.
Tourcoing, veelal gespeld als Toerkonje, maakt deel uit van een gebied dat sinds 1713 aan Frankrijk toebehoord. Er was hier een grote textielindustrie, vooral gericht op de wolkammerij, hetgeen waarschijnlijk de trek naar Leiden verklaart.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jean Sommeling (Sauminin)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jean Sommeling (Sauminin)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jean Sommeling (Sauminin)

Jean Sommeling (Sauminin)
± 1620-????

1645
Isaak Sommeling
1656-< 1658
Jannetge Sommeling
± 1661-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Frederik Hendrik (Huis van Oranje) was van 1625 tot 1647 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1645: Bron: Wikipedia
    • 6 maart » Paus Innocentius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de curieprelaat Benedetto Odescalchi.
    • 14 juni » Slag bij Naseby: grote overwinning van Oliver Cromwell op Karel I.
    • 2 september » Eerstesteenlegging voor de Sael van Oranje, die later zou uitgroeien tot Paleis Huis ten Bosch.

Over de familienaam Sommeling (Sauminin)


De publicatie Stamboom Venlet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Danny Venlet, "Stamboom Venlet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-venlet/I3603480.php : benaderd 23 januari 2026), "Jean Sommeling (Sauminin) (± 1620-????)".