Stamboom Velthoen/Veldhoen » Johanna Hendrika Germans (± 1885-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Hendrika Germans 

  • Zij is geboren rond 1885 in Harderwijk.

Gezin van Johanna Hendrika Germans

Zij is getrouwd met Marten Veldhoen.

Zij zijn getrouwd op 14 april 1909 te Harderwijk.


Kind(eren):

  1. Lambertus Veldhoen  ± 1917-1931

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Hendrika Germans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Hendrika Germans

Johanna Hendrika Germans
± 1885-????

1909
Lambertus Veldhoen
± 1917-1931

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 april 1909 lag tussen 4,8 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 2,6 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
    • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
    • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
    • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
    • 27 juli » Tweede dag van de Tragische week in Catalonië, een opstand die hardhandig neer wordt geslagen.
    • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.

Over de familienaam Germans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Germans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Germans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Germans (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Andre Velthoen, "Stamboom Velthoen/Veldhoen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-velthoen/I2964.php : benaderd 16 maart 2026), "Johanna Hendrika Germans (± 1885-????)".