Stamboom vogelzang » Aaltje Ekkelboom (1869-1941)

Persoonlijke gegevens Aaltje Ekkelboom 

  • Zij is geboren op 28 mei 1869 in vledderveld,vledder, Drenthe, Nederland.
    Algemeen Toegangnr: 0165.028
    Inventarisnr: 1869
    Gemeente: Vledder
    Soort akte: geboorte
    Aktenummer: 24
    Aangiftedatum: 29-05-1869
    Kind Aaltje Ekkelboom
    Geslacht: V
    Vondeling: N
    Geboortedatum: 28-05-1869
    Geboorteplaats: Vledderveld (Vledder)
    Vader Dirk Hendrikus Ekkelboom
    Moeder Tjitsch de Vries
    Nadere informatie beroep vader: arbeider; leeftijd vader: 43; beroep moeder: zonder
  • Registratie van geboorte op 29 mei 1869.
  • Zij is overleden op 6 mei 1941 in Vledder, Drenthe, zij was toen 71 jaar oud.
    Algemeen Toegangnr: 0167.028
    Inventarisnr: 1941
    Gemeente: Vledder
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 11
    Aangiftedatum: 06-05-1941
    Overledene Aaltje Ekkelboom
    Geslacht: V
    Overlijdensdatum: 06-05-1941
    Leeftijd: 71
    Overlijdensplaats: Vledder
    Vader Dirse Hendrikus Ekkelboom
    Moeder Tjitsch de Vries
    Partner Willem Christiaan Coenraadts
    Relatie: weduwe
    Nadere informatie geboortepl: Vledder; beroep overl.: zonder;
  • Registratie van overlijden op 6 mei 1941.
  • Een kind van Dirk Hendrikus Ekkelboom en Tjitsch Gerrits de Vries

Gezin van Aaltje Ekkelboom

Zij is getrouwd met Willem Christiaan Coenraadts.

Zij zijn getrouwd op 1 november 1890 te Vledder, Drenthe, zij was toen 21 jaar oud.

Algemeen Toegangnr: 0166.028
Inventarisnr: 1890
Gemeente: Vledder
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 18
Datum: 01-11-1890
Bruidegom Willem Christiaan Coenraadts
Geboorteplaats: Vledder
Bruid Aaltje Ekkelboom
Geboorteplaats: Vledder
Vader bruidegom Johannes Mattheus Coenraadts
Moeder bruidegom Johanna Hendrika Cornelia Nienkemper
Vader bruid Dirk Hendrikus Ekkelboom
Moeder bruid Tjitsch de Vries
Nadere informatie bruidegom: 21 jaar.; bruid: 21 jaar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Ekkelboom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltje Ekkelboom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Ekkelboom


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 mei 1869 lag rond de 8,8 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
      • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
      • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
      • 3 november » Eerste verschijning van het Britse wetenschappelijk vakblad Nature.
      • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
      • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.
    • De temperatuur op 1 november 1890 lag rond de 11,7 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
      • 27 juli » Vincent van Gogh schiet zichzelf in de borst met een revolver. Aan zijn verwondingen overlijdt hij twee dagen later, op 29 juli.
      • 23 november » Het Groothertogdom Luxemburg wordt losgemaakt uit de personele unie met Nederland.
      • 23 november » Koning Willem III sterft zonder mannelijke nakomelingen. Zijn enige dochter, de 10-jarige prinses Wilhelmina, volgt hem op als Koningin der Nederlanden, onder het regentschap van haar moeder, koningin Emma.
      • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
      • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.
    • De temperatuur op 6 mei 1941 lag tussen 1,1 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 2,3 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van Chili.
      • 14 maart » Wolfgang Petersen, Duits filmregisseur
      • 9 mei » De Duitse onderzeeboot U 110 wordt gekaapt door de Royal Navy waarbij codeboeken en Enigma-codeermachine worden buitgemaakt. Deze hielpen de codebrekers in Bletchley Park de Duitse codes te kraken.
      • 4 september » USS Greer (DD-145) wordt beschoten door een Duitse onderzeeboot (U-652), alhoewel de VS neutraal zijn. Spanningen lopen op tussen de twee landen.
      • 31 oktober » Einde werkzaamheden aan de 18 meter hoge busten van de presidenten van de Verenigde Staten in Mount Rushmore.
      • 7 december » In reactie op de Japanse aanval op Pearl Harbor raken de Verenigde Staten officieel betrokken bij de Tweede Wereldoorlog.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ekkelboom


    De publicatie Stamboom vogelzang is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Monica, "Stamboom vogelzang", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-veenema/I8528.php : benaderd 3 februari 2026), "Aaltje Ekkelboom (1869-1941)".