Vledder, overlijdensakte, 25 maart 1873, aktenr. 19
Overledene: Albert van Olphen, geboren te 's Gravenhage op 04-04-1823; beroep: arbeider; overleden te Frederiksoord (Vledder) op 23-03-1873; oud: 49 jaren, zoon van Hindericus Franciscus van Olphen en Jeanetta Christina Stokkink.
Gehuwd geweest met Adriana Nelemaat, in leven.
Hij is getrouwd met Adriana Neelemaat.
Zij zijn getrouwd op 6 maart 1856 te Vledder, Drenthe , hij was toen 32 jaar oud.Bron 1
Vledder, huwelijksakte, 6 maart 1856, aktenr. 1
Bruidegom: Aldert van Olphen, geboren te 's Gravenhage; oud: 32 jaren; beroep: kolonist, zoon van Hendricus Franciscus van Olphen en Jeanetta Christina Stokkink.
Bruid: Adriana Neelemaat, geboren te Vlaardingen; oud: 20 jaren; beroep: zonder, dochter van Jan Neelemaat en Kornelia van Schaijk.
NB. vader bruidegom overleden; moeder bruidegom overleden; vader bruid overleden; moeder bruid overleden
Kind(eren):
Aldert van Olphen, geboren op 04-04-1823; plaats van herkomst: Den Haag; godsdienst: herv.; aangekomen op 04-09-1829; ingeschreven in Wilhelminaoord als kolonistenzoon; vertrokken op 06-03-1856.
Ingeschreven als wonende op hoeve: 92 (inv.nr. 3007).
Bijzonderheden:
Aldert is een zoon van Hendericus Franciscus van Olphen en Jeanetta Catharina van Stokkink.
Op vertrekdatum gehuwd ontslagen ; opvolger kolonist.
Aaldert van Olphen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1856 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Adriana Neelemaat |