Stamboom Veen » Catharina Johanna Luttje (1885-1962)

Persoonlijke gegevens Catharina Johanna Luttje 


Gezin van Catharina Johanna Luttje

Zij is getrouwd met Willem Veen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Willem Johannes Veen  1907-1989 
  2. Jacobina Veen  1911-1962
  3. Geert Veen  1912-1992 
  4. Remke Veen  1921-1992

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Johanna Luttje?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Johanna Luttje

Catharina Johanna Luttje
1885-1962


Willem Veen
1887-1932

Jacobina Veen
1911-1962
Geert Veen
1912-1992
Remke Veen
1921-1992

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 februari 1885 lag rond de 4,3 °C. Er was 0.9 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
    • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
    • 13 mei » Oprichting van de Nederlandsche Kolfbond in de sociëteit De Vereniging te Haarlem. Honderd jaar later, op maandag 13 mei 1985, krijgt de bond het predicaat Koninklijk.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van De Nieuwe Gids verschijnt.
    • 10 november » Demonstratie van de eerste motorfiets door bouwer Gottlieb Daimler.
    • 10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.
  • De temperatuur op 6 december 1962 lag tussen -10,3 °C en 8,0 °C en was gemiddeld -3,9 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (78%). Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Dijkdoorbraak op Schiermonnikoog.
    • 18 februari » In België wordt monseigneur Leo Suenens kardinaal.
    • 30 mei » Begin van het WK voetbal in Chili.
    • 25 juli » Benoeming van Jozef Maria Heusschen tot hulpbisschop van Luik in België.
    • 25 september » In Algerije wordt officieel de onafhankelijke republiek uitgeroepen.
    • 27 oktober » Zwemster Dawn Fraser uit Australië duikt in Melbourne als eerste vrouw ooit onder de magische grens van één minuut op de 100 meter vrije slag: 59,9 seconden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Luttje

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Luttje.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Luttje.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Luttje (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Veen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
L.J. Veen, "Stamboom Veen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-veen/I2928.php : benaderd 22 februari 2026), "Catharina Johanna Luttje (1885-1962)".