Stamboom Veen » Berend Veen (1925-2007)

Persoonlijke gegevens Berend Veen 


Gezin van Berend Veen

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 27 april 1954, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. Bert Veen  -2008 
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Berend Veen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Berend Veen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Berend Veen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 april 1925 lag tussen 4,6 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 5,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Benito Mussolini kondigt aan dat hij de dictator wordt van Italië.
      • 16 april » In Sofia vinden bij een bomaanslag in de Sveta Nedeliakathedraal 150 mensen de dood.
      • 1 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Barcelona Sporting Club.
      • 2 augustus » Conrad Hilton opent in Dallas, Texas het eerste Hilton-hotel.
      • 10 augustus » Stormramp van 1925, een noodweer met zeer zware windstoten en meerdere tornado's richt veel schade aan. Vooral Borculo wordt zwaar getroffen.
      • 21 augustus » De Nederlandse voetbalclub FC Emmen wordt opgericht.
    • De temperatuur op 27 april 1954 lag tussen 3,4 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
      • 1 februari » In Doetinchem wordt profvoetbalclub De Graafschap opgericht.
      • 1 maart » De Verenigde Staten brengen de waterstofbom Castle Bravo tot ontploffing tijdens een kernproef.
      • 6 juni » Eerste Eurovisie-uitzending met een verslag van het Narcissenfeest in Montreux.
      • 14 augustus » Eerste wedstrijd in het betaald voetbal in Nederland gaat tussen Alkmaar '54 en Sportclub Venlo. Het eerste doelpunt wordt gemaakt door Klaas Smit. De wedstrijd eindigt in 3-0 voor de ploeg uit Alkmaar.
      • 16 augustus » In een kloof bij Farahzad, Iran komen minstens 2000 Islamitische pelgrims om na heftige regenval en de vloedgolf die daardoor ontstaat.
      • 29 november » De immigratiefaciliteiten op Ellis Island in de haven van New York worden gesloten. Vanaf 1892 waren meer dan 12 miljoen immigranten via Ellis Island de Verenigde Staten binnengekomen.
    • De temperatuur op 28 mei 2007 lag tussen 11,0 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 21 januari » Hans Stacey wint de Dakar-rally.
      • 24 januari » De Belgische politie opent de website E-cops, waarop internetmisdrijven gemeld kunnen worden.
      • 28 januari » Roger Federer wint de Australian Open door in de finale de Chileen Fernando González te verslaan met 7-6 6-4 6-4. Het was voor de Zwitser zijn 10e Grand Slam-titel.
      • 12 mei » Het 52e Eurovisiesongfestival wordt gehouden in de Finse hoofdstad Helsinki. De winnaar werd Servië met zangeres Marija Šerifović en het lied Molitva.
      • 30 juli » In de Efteling vindt een ongeval plaats met de attractie Python. Een vastgelopen trein begon tijdens de evacuatie plotseling te rijden.
      • 21 december » Estland, Hongarije, Letland, Litouwen, Malta, Polen, Slovenië, Slowakije en Tsjechië horen voortaan bij de Schengenlanden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2007 » Toshikatsu Matsuoka (62), Japans minister
    • 2009 » Manuel Collantes (±92), Filipijns diplomaat, politicus en minister
    • 2009 » Rob Hartoch (62), Nederlands schaker
    • 2009 » Lenrie Peters (76), Gambiaans chirurg en schrijver
    • 2009 » Luis María de Larrea y Legarreta (91), Spaans rooms-katholiek bisschop
    • 2009 » Mort Abrahams (93), Amerikaans film- en televisieproducent

    Over de familienaam Veen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Veen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    L.J. Veen, "Stamboom Veen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-veen/I2732.php : benaderd 13 maart 2026), "Berend Veen (1925-2007)".