Stamboom Veen » Egbertus [Vll 34](4) Veen (1853-1944)

Persoonlijke gegevens Egbertus [Vll 34](4) Veen 


Gezin van Egbertus [Vll 34](4) Veen

Hij is getrouwd met Elisabeth Matilde Feenstra.

Zij zijn getrouwd op 4 juni 1883 te Sneek, Friesland, Nederland, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Anna Maria Veen  1884-1937 
  2. Aurella Helena Veen  1888-???? 
  3. Helena Marg. Veen  1893-????


Notities over Egbertus [Vll 34](4) Veen

Zie Kassiers tak,

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Egbertus [Vll 34](4) Veen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Egbertus [Vll 34](4) Veen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Egbertus Veen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 juni 1853 lag rond de 20,0 °C. De relatieve luchtvochtigheid was 68%. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • Van 1 november 1849 tot 19 april 1853 was er in Nederland het kabinet Thorbecke I met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • Van 19 april 1853 tot 1 juli 1856 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
    • In het jaar 1853: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
      • 19 januari » Giuseppe Verdi's opera Il Trovatore beleeft zijn première in Rome.
      • 19 februari » Eerste uitgave van het Nieuwsblad van Geel
      • 4 maart » Franklin Pierce wordt beëdigd als 14e president van de Verenigde Staten
      • 18 april » In Azië rijdt de eerste trein tussen Bombay en Tanna.
      • 23 oktober » Spoorwegstation Valkenburg wordt in Nederland in gebruik genomen.
      • 30 december » Gadsdenaankoop: De Verenigde Staten kopen voor 10 miljoen dollar grondgebied van Mexico.
    • De temperatuur op 4 juni 1883 lag rond de 25,5 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
      • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
      • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
      • 11 juli » Het waterschap Het Woud werd opgericht bij besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant.
      • 27 augustus » Uitbarsting van de Krakatau, met een vloedgolf tot gevolg.
      • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
    • De temperatuur op 8 juli 1944 lag tussen 14,7 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 17 juni » IJsland wordt een parlementaire republiek naar Scandinavisch model, onafhankelijk van de overige Scandinavische landen.
      • 15 augustus » Operatie Dragoon: de Geallieerden vallen Zuid-Frankrijk aan.
      • 25 augustus » Tweede Wereldoorlog: Parijs wordt bevrijd door de geallieerden.
      • 9 september » Bulgarije wordt bevrijd door de Sovjet-Unie.
      • 18 september » Bevrijding van Eindhoven door Britse grond- en Amerikaanse luchtlandingstroepen (Operatie Market Garden).
      • 29 oktober » De Poolse 1e Pantserdivisie bevrijdt Breda.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Veen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Veen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    L.J. Veen, "Stamboom Veen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-veen/I106.php : benaderd 4 maart 2026), "Egbertus [Vll 34](4) Veen (1853-1944)".