Stamboom Vanoplynes » Margaretha Vevey (1906-1995)

Persoonlijke gegevens Margaretha Vevey 

  • Zij is geboren op 1 november 1906 in Staden,West-Vlaanderen,België.
  • Zij is overleden op 4 oktober 1995 in Staden,West-Vlaanderen,België, zij was toen 88 jaar oud.

Gezin van Margaretha Vevey

Zij is getrouwd met Jules Jeroom Cornaer.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Arlette Cornaer  1943-2021

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Vevey?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Vevey

Margaretha Vevey
1906-1995



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 november 1906 lag tussen 5,6 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
    • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
    • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
  • De temperatuur op 4 oktober 1995 lag tussen 13,8 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 6,4 uur zonneschijn (56%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 8 mei » De Zuid-Afrikaanse snookerspeler Peter Francisco wordt voor vijf jaar uitgesloten van wedstrijden. De WPBSA, de profbond in het snooker, acht hem na een onderzoek schuldig aan "disciplinair wangedrag", het manipuleren van wedstrijd-uitslagen.
    • 18 mei » De Duitse vice-kanselier en minister van Buitenlandse Zaken Klaus Kinkel treedt af als voorzitter van de liberale FDP. De minister aanvaardt de consequenties van de verkiezingsnederlaag in Noordrijn-Westfalen en Bremen, waar de FDP de kiesdrempel niet haalde.
    • 2 juni » Het aantal jongeren in Nederland met suikerziekte is in tien jaar tijd met 17 tot 23 procent gestegen. Dat blijkt uit een inventarisatie van de jonge suikerziektepatiënten die in de jaren 1988 tot en met 1990 door kinderartsen of internisten in behandeling zijn genomen.
    • 23 juli » Miguel Indurain wint de 82ste editie van de Ronde van Frankrijk. Het is de vijfde eindoverwinning op rij voor de Spaanse wielrenner.
    • 6 oktober » Eerste aflevering van Baantjer wordt op televisie (RTL 4) vertoond. (De Cock en de motorclub-moord).
    • 18 november » Huwelijk van prins Joachim van Denemarken en Alexandra Christina Manley.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vevey

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vevey.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vevey.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vevey (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johan Vanoplynes, "Stamboom Vanoplynes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vanoplynes/I575799.php : benaderd 3 maart 2026), "Margaretha Vevey (1906-1995)".