Stamboom Vanoplynes » Albertus Joannes Lamon (1686-????)

Persoonlijke gegevens Albertus Joannes Lamon 


Gezin van Albertus Joannes Lamon

Hij is getrouwd met Maria Catharina Decaestecker.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1728 te Westrozebeke,West-Vlaanderen,België, hij was toen 41 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Maria Theresia Lamon  1730-1775 
  2. Petrus Josephus Lamon  1731-1786 
  3. Petrus Joannes Lamon  1738-1810 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertus Joannes Lamon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertus Joannes Lamon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertus Joannes Lamon

Petrus Lamon
1650-????

Albertus Joannes Lamon
1686-????

1728

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1686: Bron: Wikipedia
    • 2 juni » De Britse Royal Society besluit tot het uitgeven van Principia Mathematica van Sir Isaac Newton.
    • 31 december » De eerste Hugenoten hijsen de zeilen om van Frankrijk naar Kaap de Goede Hoop te varen. Daar zullen ze later de Zuid-Afrikaanse wijnindustrie opstarten met de wijnen die ze op hun reis meenemen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lamon

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lamon.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lamon.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lamon (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johan Vanoplynes, "Stamboom Vanoplynes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vanoplynes/I559570.php : benaderd 10 januari 2026), "Albertus Joannes Lamon (1686-????)".