Stamboom Vanoplynes » Maria Joanna Bailleul

Persoonlijke gegevens Maria Joanna Bailleul 


    Gezin van Maria Joanna Bailleul

    Zij is getrouwd met Philippus Jacobus Dumoulein.

    Zij zijn getrouwd op 21 juli 1789 te Westrozebeke,West-Vlaanderen,België.

    Bron Rijksarchief van België

    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Joanna Bailleul?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Maria Joanna Bailleul

    Maria Joanna Bailleul

    1789

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 juli 1789 lag rond de 17,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
      • 28 april » Muiterij op de Bounty onder leiding van Fletcher Christian tegen kapitein William Bligh
      • 20 juni » In Versailles leggen vertegenwoordigers van de derde stand en hun sympathisanten uit de lagere geestelijkheid en de adel de Eed op de Kaatsbaan af.
      • 14 juli » Het begin van de Franse Revolutie, tijdens het bewind van Lodewijk XVI. Parijzenaars bestormen de Bastille in Parijs en bevrijden zeven politieke gevangenen. Frankrijk wordt, tijdelijk, een republiek.
      • 3 augustus » Paus Pius VI creëert één nieuwe kardinaal.
      • 3 oktober » George Washington roept 26 november 1789 de eerste Thanksgiving Day in het bestaan van de Verenigde Staten uit.
      • 6 november » Oprichting van het Bisdom Baltimore, het eerste rooms-katholieke bisdom in de Verenigde Staten van Amerika

    Over de familienaam Bailleul

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bailleul.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bailleul.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bailleul (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Johan Vanoplynes, "Stamboom Vanoplynes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vanoplynes/I540473.php : benaderd 12 maart 2026), "Maria Joanna Bailleul".