Stamboom Vanoplynes » Philippus Jacobus Vanraes

Persoonlijke gegevens Philippus Jacobus Vanraes 


    Gezin van Philippus Jacobus Vanraes

    Hij is getrouwd met Maria Jacoba Boone.

    Zij zijn getrouwd op 16 augustus 1740 te Vladslo West-Vlaanderen België.

    Bron Rijksarchief van België

    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Philippus Jacobus Vanraes?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Philippus Jacobus Vanraes

    Philippus Jacobus Vanraes

    1740

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 augustus 1740 lag rond de 16,0 °C. Er was 308 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: geheel betrokken onweer regen. Bron: KNMI
    • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1740: Bron: Wikipedia
      • 9 januari » De Rooswijk, een VOC-handelsschip, loopt tijdens een storm op een zandbank en vergaat (met een kostbare lading zilver) met haar volledige bemanning voor de Engelse kust van Kent.
      • 17 augustus » Kardinaal Prospero Lorenzo Lambertini wordt gekozen tot Paus Benedictus XIV.
      • 22 augustus » Kroning van Paus Benedictus XIV in Rome.

    Over de familienaam Vanraes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vanraes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vanraes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vanraes (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Johan Vanoplynes, "Stamboom Vanoplynes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vanoplynes/I535154.php : benaderd 8 januari 2026), "Philippus Jacobus Vanraes".