Stamboom Vanoplynes » Maria Freurkein (????-1715)

Persoonlijke gegevens Maria Freurkein 


Gezin van Maria Freurkein

Zij is getrouwd met Ghislenus Gheysen.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1667 te Gullegem.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Freurkein?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Freurkein

Maria Freurkein
????-1715

1667

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
    • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
    • 6 juni » Een oorlogsvloot van de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden onder het bevel van admiraal Michiel de Ruyter bereikt in Engeland de monding van de Theems, waarna de imponerende Tocht naar Chatham begon.
    • 19 juni » De tocht naar Chatham vangt aan. Bij deze succesvolle Nederlandse aanval op Engeland tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog wordt een aanzienlijk deel van de Engelse vloot in brand gestoken en het vlaggenschip van de Engelse vloot, de HMS Royal Charles wordt buitgemaakt.
    • 20 juni » Kardinaal Giulio Rospigliosi wordt gekozen tot Paus Clemens IX.
    • 26 juni » Kroning van Paus Clemens IX in Rome.
    • 31 juli » De Vrede van Breda wordt gesloten, waarmee de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog ten einde komt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Freurkein


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johan Vanoplynes, "Stamboom Vanoplynes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vanoplynes/I507269.php : benaderd 25 januari 2026), "Maria Freurkein (????-1715)".