Stamboom Vanoplynes » Cornelius Arthur Ledoux (1919-1991)

Persoonlijke gegevens Cornelius Arthur Ledoux 


Gezin van Cornelius Arthur Ledoux

Hij is getrouwd met Germaine Helene van Oplynes.

Zij zijn getrouwd op 29 november 1945 te Langemark,West-Vlaanderen,België, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Ingrid Ledoux  1951-2002 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelius Arthur Ledoux?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelius Arthur Ledoux

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelius Arthur Ledoux


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 juni 1919 lag tussen 2,5 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 14,0 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 21 maart » De Hongaarse Radenrepubliek wordt uitgeroepen (zie Béla Kun).
    • 9 juni » De Israëlische krant Haaretz verschijnt als Hebreeuws dagblad in Tel Aviv, alwaar het hoofdkantoor nog steeds is gevestigd.
    • 14 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Radzionków.
    • 28 september » Nederland krijgt algemeen kiesrecht (m/v) door inwerkingtreding van de initiatiefwet-Marchant ("de Wet-Jacobs")
    • 7 oktober » De Nederlandse luchtvaartmaatschappij KLM wordt opgericht en is daarmee de oudst bestaande luchtvaartmaatschappij van de wereld.
    • 13 oktober » Tijdens de Convention portant réglementation de la Navigation Aérienne in Parijs wordt vastgelegd dat Nederland de nationaliteitsletter H (van Holland) voor luchtvaartuigradiostations zou gaan voeren.
  • De temperatuur op 29 november 1945 lag tussen -0,2 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Fusillade van 30 politieke gevangenen op het Weteringplantsoen te Amsterdam.
    • 11 april » Kamp Erika nabij Ommen wordt bevrijd.
    • 15 april » Encycliek Communium Interpretes Dolorum van Paus Pius XII met een oproep tot gebed voor de vrede in de maand mei.
    • 29 april » Adolf Hitler trouwt met Eva Braun.
    • 9 juli » De Nederlandse minister van financiën, Piet Lieftinck, stelt de geldzuivering in: vóór 14 juli moeten alle bankbiljetten van 100 gulden worden ingeleverd.
    • 24 december » Start van de uitzendingen van de Regionale Omroep Zuid (ROZ).
  • De temperatuur op 22 september 1991 lag tussen 12,5 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (24%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Zeker tienduizend parachutisten van het Sovjet-leger zijn naar de drie Baltische republieken Estland, Letland en Litouwen getransporteerd om op te treden tegen massale ontduiking van de dienstplicht.
    • 2 april » Het eerste nummer van het Rotterdams Dagblad verschijnt, de opvolger van Het Vrije Volk en het Rotterdams Nieuwsblad.
    • 29 juni » Benoeming van Angelo Sodano tot kardinaal-staatssecretaris als opvolger van kardinaal Agostino Casaroli.
    • 3 september » Het Super Nintendo Entertainment System wordt op de markt gebracht.
    • 22 oktober » Kosovo roept eenzijdig de onafhankelijkheid uit. De internationale gemeenschap, op Albanië na, erkent de zelfstandigheid van de Servische provincie niet.
    • 30 december » Eerste uitzending van de Belgische televisieserie Familie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ledoux

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ledoux.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ledoux.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ledoux (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johan Vanoplynes, "Stamboom Vanoplynes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vanoplynes/I261.php : benaderd 11 januari 2026), "Cornelius Arthur Ledoux (1919-1991)".