Stamboom Vanmeert » Anthonius Josephus Biesmans (1888-1962)

Persoonlijke gegevens Anthonius Josephus Biesmans 

Bronnen 1, 2

Gezin van Anthonius Josephus Biesmans

Hij is getrouwd met Anna Elisabeth Vranken.

Zij zijn getrouwd op 9 oktober 1915 te Vucht (B), hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Anna Maria Biesmans  1916-1997
  2. Hendricus Biesmans  1918-1972
  3. Wilhelmus Biesmans  1924-1999

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anthonius Josephus Biesmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anthonius Josephus Biesmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Stijnen-Penders, John Stijnen, via https://www.myheritage.nl/person-2004053...
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

    Stambomen op MyHeritage.com

    Familiesite: Stijnen-Penders

    Familiestamboom: 224899271-2
  2. Aerts Family Site, Koen Aerts, via https://www.myheritage.nl/person-1000007...
    Persoon toegevoegd door het bevestigen van een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Aerts Family Site

    Familiestamboom: 691895801-10

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 december 1888 lag rond de 2,5 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
    • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
    • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
    • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
  • De temperatuur op 9 oktober 1915 lag tussen 6,5 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
    • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
    • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
    • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
    • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
    • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.
  • De temperatuur op 25 augustus 1962 lag tussen 13,7 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (45%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 10 april » Voor het eerst zijn de Flintstones op de Nederlandse tv te zien.
    • 17 juni » Brazilië wint in Chili de wereldtitel door Tsjecho-Slowakije in de finale van het WK voetbal met 3-1 te verslaan.
    • 5 juli » Algerije wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 15 oktober » Tussen de VS en de Sovjet-Unie ontstaat een crisis omtrent Russische nucleaire wapens in Cuba. Hierdoor komt de hele wereld onder een dreiging van een nucleaire oorlog. Deze Cubacrisis duurt dertien dagen.
    • 18 oktober » De Nobelprijs voor de Fysiologie of Geneeskunde wordt toegekend aan James Watson, Francis Crick en Maurice Wilkins voor de ontdekking van de structuur van DNA.
    • 8 november » In de wijk Dieze te Zwolle wordt de miljoenste naoorlogse woning van Nederland opgeleverd, namelijk Hogenkampsweg 139.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Biesmans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Biesmans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Biesmans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Biesmans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Vanmeert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Guido Vanmeert, "Stamboom Vanmeert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vanmeert/I501196.php : benaderd 1 maart 2026), "Anthonius Josephus Biesmans (1888-1962)".