Stamboom Vanheck (Van Heck Van Hecke) » Leszek Czerniachowski (1922-2006)

Persoonlijke gegevens Leszek Czerniachowski 

Bron 1

Gezin van Leszek Czerniachowski

Hij is getrouwd met Yvonne Martens.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1954, hij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leszek Czerniachowski?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leszek Czerniachowski

Leszek Czerniachowski
1922-2006

1954

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://gw.geneanet.org/jvanheck1 (18/03/2021)
  2. https://gw.geneanet.org/jvanheck1 (18/03/2021)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 september 1922 lag tussen 8,2 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 3 april » Jozef Stalin wordt de eerste secretaris-generaal van de Communistische Partij van de Sovjet-Unie.
    • 16 april » Duitsland en de Sovjet-Unie ondertekenen het Verdrag van Rapallo.
    • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
    • 31 oktober » De RAI Amsterdam opent een semipermanente tentoonstellingshal aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam.
  • De temperatuur op 4 februari 1954 lag tussen -11,0 °C en -1,5 °C en was gemiddeld -6,7 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 1 februari » In Doetinchem wordt profvoetbalclub De Graafschap opgericht.
    • 12 april » Bill Haley en zijn Comets nemen Rock Around the Clock op.
    • 27 juni » Operatie PBSUCCESS: Het leger, gesteund door de CIA, werpt de democratisch gekozen regering van Jacobo Arbenz Guzmán van Guatemala omver.
    • 4 september » Het standbeeld van Bartje wordt onthuld in Assen.
    • 31 oktober » De Duitse televisiezender Das Erste (Erstes Deutsches Fernsehen) begint met landelijke uitzendingen.
    • 18 december » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Deportes Tolima.
  • De temperatuur op 14 april 2006 lag tussen 2,3 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 18 april » Radiozender Yorin FM wordt omgedoopt tot Caz!.
    • 21 mei » In een referendum in Montenegro kiest 55,5% voor het afscheiden van Servië.
    • 26 mei » Het Berlin Hauptbahnhof in Berlijn wordt geopend.
    • 28 mei » Paus Benedictus XVI bezoekt op de laatste dag van zijn verblijf in Polen het voormalige concentratiekamp Auschwitz.
    • 4 juni » Nederland wordt kampioen bij het EK Voetbal onder de 21.
    • 11 juni » Opening van Toyota Park, een voetbalstadion met 20.000 zitplaatsen in Bridgeview, Illinois.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1921 » Guido Haazen, Belgisch fotograaf, keramist en dirigent († 2004)
  • 1921 » Heinrich Boere, Nederlands oorlogsmisdadiger († 2013)
  • 1922 » Arthur Penn, Amerikaans regisseur († 2010)
  • 1924 » André Kamperveen, Surinaams politicus en zakenman († 1982)
  • 1924 » Fred Singer, Amerikaans natuurkundige († 2020)
  • 1924 » Josef Škvorecký, Tsjechisch-Canadees schrijver, dichter, vertaler en uitgever († 2012)

Bron: Wikipedia

  • 2001 » Jim Baxter (61), Schots voetballer
  • 2002 » Joop Haex (90), Nederlands politicus
  • 2007 » Don Ho (76), Amerikaans zanger
  • 2007 » René Rémond (88), Frans historicus
  • 2008 » Ollie Johnston (95), Amerikaans Disney-tekenaar
  • 2010 » Peter Steele (48), Amerikaans muzikant

Over de familienaam Czerniachowski


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jean-Pierre Vanheck, "Stamboom Vanheck (Van Heck Van Hecke)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vanheck/I320.php : benaderd 31 december 2025), "Leszek Czerniachowski (1922-2006)".