Stamboom Vanheck (Van Heck Van Hecke) » Yvonne Coenen (1922-2005)

Persoonlijke gegevens Yvonne Coenen 

Bron 1

Gezin van Yvonne Coenen

Zij is getrouwd met José BAERT.Bron 2

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Yvonne Coenen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Yvonne Coenen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://gw.geneanet.org/jvanheck1 (18/03/2021)
  2. https://gw.geneanet.org/jvanheck1 (18/03/2021)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 juli 1922 lag tussen 9,8 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 3,6 mm neerslag. Er was 8,4 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 16 april » Duitsland en de Sovjet-Unie ondertekenen het Verdrag van Rapallo.
    • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
    • 14 augustus » In de regio Velsen wordt voetbalclub RKVV Velsen opgericht.
    • 12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
    • 18 oktober » Oprichting van de BBC.
    • 31 oktober » Triomftocht van Italiaanse zwarthemden n.a.v. succesvolle coup, waarop Mussolini en zijn Fascistische Partij aan de macht komen.
  • De temperatuur op 9 juli 2005 lag tussen 10,7 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (52%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Televisiezender Jetix start in Nederland.
    • 16 mei » Voor de zesde keer op rij sleept het hockeydamesteam van Hockeyclub 's-Hertogenbosch de Europa Cup I in de wacht.
    • 1 juni » De Nederlandse burgers stemmen met een grote meerderheid (61,6%) tegen het Verdrag tot vaststelling van een Grondwet voor Europa.
    • 16 augustus » Frère Roger, theoloog en oprichter van de Taizégemeenschap wordt neergestoken.
    • 27 augustus » Wereldrecord polonaisedansen gevestigd te Halen.
    • 13 september » Rotterdam sluit de beruchte tippelzone aan de Keileweg om een einde te maken aan straatprostitutie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1919 » Choe Gyuha, Zuid-Koreaans politicus († 2006)
  • 1920 » Stan Haag, Nederlands programmamaker, radio-dj en liedjesschrijver († 2001)
  • 1924 » Hannie Lips, Nederlands televisie-omroepster († 2012)
  • 1925 » Cal Tjader, Amerikaans jazzmuzikant († 1982)
  • 1926 » Emile Degelin, Vlaams schrijver († 2017)
  • 1926 » Wally Campbell, Amerikaans autocoureur († 1954)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Coenen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Coenen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Coenen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Coenen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jean-Pierre Vanheck, "Stamboom Vanheck (Van Heck Van Hecke)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vanheck/I113.php : benaderd 8 januari 2026), "Yvonne Coenen (1922-2005)".