Stamboom Vanhaecke » Luis (Rubrouck-Pas de calais) Vanhaecke (1879-1966)

Persoonlijke gegevens Luis (Rubrouck-Pas de calais) Vanhaecke 


Gezin van Luis (Rubrouck-Pas de calais) Vanhaecke

Hij is getrouwd met Romanie van Dienste.

Zij zijn getrouwd op 11 september 1906, hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Luis (Rubrouck-Pas de calais) Vanhaecke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Luis (Rubrouck-Pas de calais) Vanhaecke

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Luis (Rubrouck-Pas de calais) Vanhaecke


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 juli 1879 lag rond de 13,5 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 9 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
      • 3 februari » Joseph Swan demonstreert de eerste gloeilamp met een gloeidraad van koolstof.
      • 14 maart » Albert Einstein, Duits theoretisch fysicus († 1955)
      • 19 april » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC St. Gallen.
      • 15 september » In Haarlem wordt de eerste voetbalclub van Nederland opgericht, door de 14-jarige Pim Mulier. Hij noemt de club HFC, de Haarlemsche Football Club.
      • 21 oktober » Eerste demonstratie van de gloeilamp door Thomas Edison.
    • De temperatuur op 11 september 1906 lag tussen 7,3 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 9,4 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 29 januari » De Nederlandse schaatser Coen de Koning vestigt het werelduurrecord op de schaats in Davos: in één uur tijd schaatst hij 32370 m.
      • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
      • 18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
      • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
      • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
      • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    • De temperatuur op 14 februari 1966 lag tussen -2,5 °C en 0,8 °C en was gemiddeld -1,0 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Het Akkoord van Luxemburg treedt in werking. Het beoogt een einde te maken aan een institutionele crisis die in juni 1965 in de Europese Gemeenschappen was ontstaan.
      • 30 april » Jean Stablinski uit Frankrijk wint de allereerste editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 30 september » Het Britse protectoraat Beetsjoeanaland wordt onafhankelijk onder de naam Republiek Botswana.
      • 31 oktober » Publicatie van de Open brief uit 1966 over de Vrijmaking in 1944 waarmee de Gereformeerde Kerken vrijgemaakt werden verdeeld in kerken "binnen verband" en kerken "buiten verband".
      • 12 december » Solozeiler Francis Chichester bereikt Sydney nadat hij 106 dagen eerder was vertrokken uit Plymouth.
      • 13 december » Ten zuidoosten van Amsterdam wordt de eerste paal voor een nieuwe wijk geslagen: de Bijlmermeer.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vanhaecke


    De publicatie Stamboom Vanhaecke is opgesteld door R. Vanhaecke Vanpelt.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Vanhaecke Vanpelt, "Stamboom Vanhaecke", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vanhaecke/I721.php : benaderd 23 januari 2026), "Luis (Rubrouck-Pas de calais) Vanhaecke (1879-1966)".