De temperatuur op 20 november 1925 lag tussen -5,8 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 0,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,8 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
19 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Colo-Colo.
21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
19 juli » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Ternana Calcio.
15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
10 november » Gerrit Hendrik Kersten zorgde voor het aannemen van een amendement dat de val van kabinet-Colijn I veroorzaakte.
Trouwdag 3 juli 1951
De temperatuur op 3 juli 1951 lag tussen 12,6 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 6,2 uur zonneschijn (37%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
6 januari » Mebyon Kernow, de partij voor de belangen van Cornwall, wordt opgericht.
15 maart » In Nederland treedt het kabinet-Drees I aan.
18 juli » De Nederlandse wielrenner Wim van Est valt in de Ronde van Frankrijk in de afdaling van de Col d'Aubisque in een ravijn, en moet als leider opgeven.
10 september » Het Verenigd Koninkrijk begint een economische boycot van Iran.
15 september » Encycliek Ingruentium Malorum van Paus Pius XII over het bidden van de rozenkrans.
19 oktober » Eerste uitzending van het informatieve AVRO-televisieprogramma, Televizier.
Dag van overlijden 19 juli 1983
De temperatuur op 19 juli 1983 lag tussen 13,9 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
4 januari » IJsland devalueert de kroon met 9 procent.
21 september » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Brussel met 1-1 gelijk tegen België. Nieuwkomer Marco van Basten scoort na rust voor Oranje. Adri van Tiggelen (FC Groningen) maakt zijn debuut voor Oranje.
25 september » Guerrillastrijders van het FMNL veroveren de stad Tenancingo in El Salvador.
23 oktober » De grootste betoging uit Belgische geschiedenis trekt door de straten van Brussel: 400.000 mensen protesteren tegen de plaatsing van nieuwe kernraketten.
5 november » De Baskische afscheidingsbeweging ETA ontvoert legerkapitein Alberto Martín.
10 december » Lech Wałęsa krijgt de Nobelprijs voor de Vrede. Zijn echtgenote neemt de prijs in ontvangst.
Dag van begraven 22 juli 1983
De temperatuur op 22 juli 1983 lag tussen 11,9 °C en 29,0 °C en was gemiddeld 20,8 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (77%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: M. van Zunderd-Gerrits, "Stamboom Van Zunderd", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-zunderd/I424.php : benaderd 16 januari 2026), "Pieter "Piet" van der Hoff (1925-1983)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.