Stamboom Van Wolde » Clasina Hubertha Josephita Koeleman (1912-1996)

Persoonlijke gegevens Clasina Hubertha Josephita Koeleman 


Gezin van Clasina Hubertha Josephita Koeleman

Zij is getrouwd met Johannes Antonius Sturkenboom.

Zij zijn getrouwd op 10 april 1942 te Mijdrecht, Utrecht, Nederland, zij was toen 29 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clasina Hubertha Josephita Koeleman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Clasina Hubertha Josephita Koeleman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Clasina Hubertha Josephita Koeleman

Anna Janmaat
1852-1936

Clasina Hubertha Josephita Koeleman
1912-1996

1942

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 augustus 1912 lag tussen 10,9 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,0 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 15 februari » In Amsterdam wordt de Stichting Bouwfonds Handwerkers Vriendenkring opgericht om joodse Amsterdammers betere huisvesting te kunnen bieden.
      • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
      • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
      • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
    • De temperatuur op 10 april 1942 lag tussen 6,2 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 20 januari » De nazi's beslissen op de Wannseeconferentie over de 'Endlösung der Judenfrage' ('oplossing van het Jodenvraagstuk').
      • 28 februari » Hr. Ms. De Ruyter zinkt en Karel Doorman gaat met zijn schip ten onder.
      • 20 maart » Oprichting van de Chileense voetbalclub Deportes Temuco.
      • 28 mei » Uit wraak voor de moord op Reinhard Heydrich vermoorden de nazi's in Tsjecho-Slowakije meer dan 1800 mensen.
      • 10 juni » Een groot deel van de bevolking van Lidice wordt in een wraakactie op bevel van Hitler uitgemoord. Het Tsjechische dorp wordt platgebulldozerd.
      • 1 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Le Mont.
    • De temperatuur op 7 juli 1996 lag tussen 6,0 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 8,5 uur zonneschijn (51%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
      • 15 februari » De Liberiaanse tanker Sea Empress verliest 70.000 ton ruwe olie als hij bij Wales op de rotsen loopt.
      • 29 februari » Een vliegtuigcrash in de Andes (Peru) kost aan 123 mensen het leven.
      • 19 maart » Kettingbotsing op de A19 in Wervik
      • 16 april » Prins Andrew en Sarah Ferguson gaan scheiden.
      • 4 augustus » Het Nederlandse mannenvolleybalteam wint in Atlanta de olympische gouden medaille door in de finale Italië met 3-2 te verslaan.
      • 31 oktober » Philips kondigt aan te stoppen met de productie van de digital compact cassette.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1992 » Josy Barthel (65), Luxemburgs atleet en minister
    • 1999 » Bernardo Gandulla (83), Argentijns voetballer
    • 2000 » Piet Bekaert (61), Belgisch kunstenaar
    • 2001 » Fred Neil (65), Amerikaans folkzanger en -componist
    • 2004 » André Laurier (59), Nederlands pater en slachtoffer van geweld
    • 2006 » Syd Barrett (60), Engels zanger, gitarist en songwriter, lid en medeoprichter van Pink Floyd

    Over de familienaam Koeleman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koeleman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koeleman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koeleman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Wolde is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Mirthe Van Wolde, "Stamboom Van Wolde", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-wolde/I865.php : benaderd 18 januari 2026), "Clasina Hubertha Josephita Koeleman (1912-1996)".