Stamboom Van Wolde » Henderika Okkens (1914-)

Persoonlijke gegevens Henderika Okkens 


Gezin van Henderika Okkens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henderika Okkens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henderika Okkens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henderika Okkens

Albert Okkens
1845-1894

Henderika Okkens
1914-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 februari 1914 lag tussen 2,7 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
      • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
      • 6 maart » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Halmstads BK.
      • 20 maart » In New Haven, een stad in de Amerikaanse staat Connecticut, vindt het eerste wereldkampioenschap kunstschaatsen plaats.
      • 23 juli » Oostenrijk-Hongarije stelt een ultimatum aan Servië. Het land krijgt 48 uur om te voldoen aan een aantal onmogelijke Oostenrijkse eisen. Een oorlog lijkt onvermijdelijk. (Juli-ultimatum)
      • 1 november » Bisschopswijding van Petrus Hopmans, Nederlands bisschop van Breda.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1911 » Yoshio Kodama, Japans crimineel en oorlogsmisdadiger († 1984)
    • 1913 » Jan Willem Hees, Nederlands marineofficier en acteur (overleden 1989
    • 1914 » Alphons Gaalman, Nederlands organist, pianist, componist en dirigent († 1986)
    • 1914 » Sándor Képíró, Hongaars oorlogsmisdaadverdachte († 2011)
    • 1918 » Mariano Mores, Argentijns componist, dirigent en pianist († 2016)
    • 1919 » Jack Palance, Amerikaans acteur († 2006)

    Over de familienaam Okkens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Okkens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Okkens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Okkens (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Wolde is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Mirthe Van Wolde, "Stamboom Van Wolde", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-wolde/I711.php : benaderd 9 januari 2026), "Henderika Okkens (1914-)".