Stamboom Van Wolde » Riekel Woldhuis (1887-1969)

Persoonlijke gegevens Riekel Woldhuis 


Gezin van Riekel Woldhuis

Hij is getrouwd met Harmanna Trof.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1924 te Termunten, Groningen, Nederland, hij was toen 37 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Riekel Woldhuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 maart 1887 lag rond de 3,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
  • De temperatuur op 6 februari 1969 lag tussen 1,8 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 17 maart » Golda Meïr wordt premier van Israël.
    • 18 mei » Apollo 10 wordt gelanceerd.
    • 23 mei » De rock-opera Tommy van The Who komt uit.
    • 20 juli » De Belgische wielrenner Eddy Merckx wint de Ronde van Frankrijk.
    • 17 augustus » Laatste dag van Woodstockfestival "three days of peace and music"
    • 17 december » De besprekingen over het SALT I-verdrag beginnen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Woldhuis

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Woldhuis.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Woldhuis.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Woldhuis (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Wolde is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mirthe Van Wolde, "Stamboom Van Wolde", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-wolde/I1111.php : benaderd 10 januari 2026), "Riekel Woldhuis (1887-1969)".