Stamboom Van Willigen » Elisabeth van der Meyden (1858-????)

Persoonlijke gegevens Elisabeth van der Meyden 

  • Zij is geboren in het jaar 1858.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 mei 2012.

Gezin van Elisabeth van der Meyden

Zij is getrouwd met Pieter Schalk.

Zij zijn getrouwd op 10 oktober 1878 te Vuren, zij was toen 20 jaar oud.

Hebben samen 10 kinderen.

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Meyden


De publicatie Stamboom Van Willigen is opgesteld door Rob van Willigen (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Willigen, "Stamboom Van Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-willigen/I8455.php : benaderd 2 januari 2026), "Elisabeth van der Meyden (1858-????)".