Stamboom Van Willigen » Christianus van Woerkum (1896-????)

Persoonlijke gegevens Christianus van Woerkum 


Gezin van Christianus van Woerkum

Hij is getrouwd met Maartje Lena Klop.

Zij zijn getrouwd op 1 februari 1922 te Haaften, hij was toen 26 jaar oud.Bron 1


Tijdbalk Christianus van Woerkum

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christianus van Woerkum


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. 4

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 februari 1922 lag tussen -1,0 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 0,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Kroning van paus Pius XI in Rome.
      • 30 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
      • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
      • 27 september » De Griekse koning Constantijn I wordt voor de tweede keer gedwongen afstand te doen van zijn troon (abdiceren) en moet het land verlaten.
      • 16 december » Gabriel Narutowicz, de eerste president van Polen, wordt vermoord.
      • 22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.

    Over de familienaam Van Woerkum


    De publicatie Stamboom Van Willigen is opgesteld door Rob van Willigen (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob van Willigen, "Stamboom Van Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-willigen/I19699.php : benaderd 1 januari 2026), "Christianus van Woerkum (1896-????)".