De temperatuur op 11 juni 1910 lag tussen 13,7 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 3,4 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
Dag van overlijden 11 januari 2005
De temperatuur op 11 januari 2005 lag tussen 8,6 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (38%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
20 maart » Bjørn Einar Romøren verbreekt het wereldrecord schansspringen, hij behaalt een afstand van 239 meter.
16 mei » De hockeyheren van Amsterdam leggen voor de eerste keer beslag op de Europa Cup I.
21 augustus » The Rolling Stones beginnen in Boston (VS) aan hun 31e wereldtournee. Mick Jagger is dan inmiddels 62.
18 september » Voor de vierde keer wint de Spanjaard Roberto Heras de Ronde van Spanje, overwinning die hem later dat jaar werd ontnomen wegens dopinggebruik maar hem in 2011 gerechtelijk toch weer werd toegekend.
27 oktober » Bij een brand in cellencomplex Schiphol komen 11 mensen om het leven. Als gevolg van het onderzoek naar de toedracht treden minister Donner (Justitie) en Dekker (VROM) af.
25 november » Door storm en winterse buien ontstaat de langste avondspits in Nederland ooit: om 18.00 uur staat er 802 kilometer file. Pas om 05.20 uur, de volgende ochtend, zijn alle files opgelost. Honderden reizigers (ook per trein) brengen de nacht door in opvangplaatsen. In de gemeente Haaksbergen zit de bevolking bijna drie dagen zonder stroom. (Zie: Sneeuwstorm van 25 november 2005)
Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Wilgen.
Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Wilgen (onder)zoekt.
De publicatie Stamboom Van Willigen is opgesteld door Rob van Willigen (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Rob van Willigen, "Stamboom Van Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-willigen/I14723.php : benaderd 30 december 2025), "Catharina van Wilgen (1910-2005)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.