Stamboom Van Willigen » Elsiabeth Wijnen (2211-2003)

Persoonlijke gegevens Elsiabeth Wijnen 

  • Zij is geboren op 7 november 2211 in Waalwijk.

    Fout Let op: Getrouwd (11 augustus 1926) voordat geboren ( 7 november 2211).

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (11 augustus 1926) lag beneden de 16 jaar (0).

  • Zij is overleden op 8 november 2003 in Zwijndrecht.

    Fout Let op: Overleden ( 8 november 2003) voor geboorte ( 7 november 2211).

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 januari 2013.

Gezin van Elsiabeth Wijnen

Waarschuwing Let op: Partner (Johannes Pieter van den Bosch) is 311 jaar ouder.

Zij is getrouwd met Johannes Pieter van den Bosch.

Zij zijn getrouwd op 11 augustus 1926 te Rotterdam.


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 november 2003 lag tussen 3,3 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (76%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
    • 7 maart » Svetozar Marović wordt gekozen tot president van Servië en Montenegro (als eerste na de omvorming van Joegoslavië tot een statenbond).
    • 8 maart » In een referendum stemt de bevolking van Malta voor toetreding tot de Europese Unie.
    • 17 april » Encycliek Ecclesia de Eucharistia van Paus Johannes Paulus II over de Eucharistie.
    • 21 mei » FC Porto wint de UEFA Cup. In de finale in Sevilla is de Portugese voetbalclub na verlenging met 3-2 te sterk voor Celtic.
    • 10 juli » Wikibooks wordt gestart.
    • 6 december » In Afghanistan komen negen kinderen om bij een Amerikaanse aanval op het huis van een mogelijke terrorist.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wijnen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wijnen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wijnen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wijnen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Willigen is opgesteld door Rob van Willigen (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Willigen, "Stamboom Van Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-willigen/I14587.php : benaderd 17 februari 2026), "Elsiabeth Wijnen (2211-2003)".