Stamboom fam. van Wijk » Hubert II van Culemborch (1310-1347)

Persoonlijke gegevens Hubert II van Culemborch 

  • Hij is geboren in het jaar 1310.
  • Hij is overleden op 21 juli 1347, hij was toen 37 jaar oud.
  • Een kind van Johan I van Beusichem en Margaretha van Maurik
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 januari 2022.

Gezin van Hubert II van Culemborch

Hij is getrouwd met Jutta van der Lek.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



Notities over Hubert II van Culemborch

https://nl.wikipedia.org/wiki/Hubert_II_van_Culemborg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hubert II van Culemborch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hubert II van Culemborch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Hubert II van Culemborch

Voorouders (en nakomelingen) van Hubert II van Culemborch


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Culemborch


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bert van Wijk, "Stamboom fam. van Wijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-wijk/I851.php : benaderd 14 januari 2026), "Hubert II van Culemborch (1310-1347)".