Stamboom fam. van Wijk » Aert Teunissen Mol (1700-????)

Persoonlijke gegevens Aert Teunissen Mol 

  • Hij is geboren in het jaar 1700.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 januari 2022.

Gezin van Aert Teunissen Mol

Hij is getrouwd met Merritje Teunissen.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1724, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aert Teunissen Mol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aert Teunissen Mol

Aert Teunissen Mol
1700-????

1724

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Mol

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mol.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mol.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mol (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bert van Wijk, "Stamboom fam. van Wijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-wijk/I543.php : benaderd 22 februari 2026), "Aert Teunissen Mol (1700-????)".