Stamboom fam. van Wijk » Godfried (de Gevangene) van Verdun (937-1002)

Persoonlijke gegevens Godfried (de Gevangene) van Verdun 

  • Hij is geboren in het jaar 937 in Verdun.
  • Hij is overleden op 3 september 1002 in Gent (B.), hij was toen 65 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 december 2022.

Gezin van Godfried (de Gevangene) van Verdun

Hij is getrouwd met Mathilde van Billung.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Irmgard de Verdun  ± 980-1042 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Godfried (de Gevangene) van Verdun?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Godfried (de Gevangene) van Verdun

Godfried (de Gevangene) van Verdun
937-1002



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Verdun


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bert van Wijk, "Stamboom fam. van Wijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-wijk/I4232.php : benaderd 2 januari 2026), "Godfried (de Gevangene) van Verdun (937-1002)".