Stamboom fam. van Wijk » Gwijde I (Guy) van Blois-Chatillon (-1342)

Persoonlijke gegevens Gwijde I (Guy) van Blois-Chatillon 


Gezin van Gwijde I (Guy) van Blois-Chatillon

Hij is getrouwd met Marguerite van Valois.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gwijde I (Guy) van Blois-Chatillon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gwijde I (Guy) van Blois-Chatillon

Gwijde I (Guy) van Blois-Chatillon
-1342



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://nl.wikipedia.org/wiki/Gwijde_I_van_Blois

    Over de familienaam Van Blois-Chatillon


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bert van Wijk, "Stamboom fam. van Wijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-wijk/I3688.php : benaderd 16 januari 2026), "Gwijde I (Guy) van Blois-Chatillon (-1342)".