Stamboom Van Wely » Johanna Velder (1886-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Velder 

  • Zij is geboren op 8 januari 1886 in Haarlem, Noord-Holland, Nederland.

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (9) toen kind (Abraham van Overeem) werd geboren (11 augustus 1895).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (14) toen kind (Catharine van Overeem) werd geboren (22 oktober 1900).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (11) toen kind (Catharina van Overeem) werd geboren (19 januari 1897).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (11) toen kind (Catharina van Overeem) overleed (4 augustus 1897).

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (1 september 1892) lag beneden de 16 jaar (6).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (7) toen kind (Casper van Overeem) werd geboren (1 oktober 1893).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (12) toen kind (Cornelis van Overeem) werd geboren (12 december 1898).


Gezin van Johanna Velder

Zij is getrouwd met Johannes Adriaan van Overeem.

Wonende Hoogstraat E152. Zij zijn op 1 september 1892 uit Haarlem vertrokken.

Zij zijn getrouwd op 1 september 1892 te Diever, Drenthe, Nederland, zij was toen 6 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Casper van Overeem  1893-???? 
  2. Abraham van Overeem  1895-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Velder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Velder


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 januari 1886 lag rond de -2,4 °C. Er was 0.9 mm neerslag. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
  • De temperatuur op 1 september 1892 lag rond de 15,9 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
    • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Velder

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Velder.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Velder.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Velder (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Wely is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.P. van Wely, "Stamboom Van Wely", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-wely/I3034.php : benaderd 11 januari 2026), "Johanna Velder (1886-????)".