Stamboom Van Wely » Anna Magrieta van de Hoeve (????-< 1754)

Persoonlijke gegevens Anna Magrieta van de Hoeve 


Gezin van Anna Magrieta van de Hoeve

Zij is getrouwd met Cornelis Arents van Wely.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1732 te Dodewaard, Gelderland, Nederland.


Kind(eren):

  1. Teuntje van Wely  1734-????
  2. Elisabeth van Wely  1736-????
  3. Johanna van Wely  1739-????
  4. Arent van Wely  1744-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Magrieta van de Hoeve?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Magrieta van de Hoeve

Anna Magrieta van de Hoeve
????-< 1754

1732

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van de Hoeve


De publicatie Stamboom Van Wely is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.P. van Wely, "Stamboom Van Wely", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-wely/I1269.php : benaderd 11 januari 2026), "Anna Magrieta van de Hoeve (????-< 1754)".