25.WOL-G-1915 Wolphaartsdijk geboorteakten burgerlijke stand
- Beroep: Arbeider beton Fabriek.
- Geloof: Hervormd.
- (Huwelijk) op 17 juli 1942 in Wolphaartsdijk, Zeeland, Nederland.
25.WOL-H-1942 Wolphaartsdijk huwelijksakten burgerlijke stand
- Hij is overleden op 24 juni 1994 in Goes, Zeeland, Nederland, hij was toen 79 jaar oud.
992-OVB-W Overlijdensberichten Genealogisch Centrum Zeeland 1900-1999 (letter W)
- Hij is begraven juni 1994 in Wolphaartsdijk, Zeeland, Nederland.
Begraafplaats "Gedenk te sterven", Adres: Boomdijk, WolphaartsdijkBegraafplaats
- Een kind van Jacobus François van Wel en Geertruida Maria Vleugel
Gezin van François Jan van Wel
Hij is getrouwd met Maartje Dingena Baars.
Zij zijn getrouwd op 17 juli 1942 te Wolphaartsdijk, Zeeland, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.
Kind(eren):
Tijdbalk François Jan van Wel
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen:grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Voorouders (en nakomelingen) van François Jan van Wel
François Jan van Wel
1915-1994 1942Maartje Dingena Baars
1920-2015
Bronnen
- (Niet openbaar)
Historische gebeurtenissen
Geboortedag 15 maart 1915
- De temperatuur op 15 maart 1915 lag tussen 4,9 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
- Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
- In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
- 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
- 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
- 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
- 24 april » De Armeense Genocide begint.
- 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
- 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
Trouwdag 17 juli 1942
- De temperatuur op 17 juli 1942 lag tussen 12,1 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 6,6 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
- Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
- In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
- 15 februari » Rond half vijf 's ochtends liep Hr. Ms. Van Ghent, door een navigatiefout, aan de grond in Stolze-straat op het kustrif van het eiland Bamidjo.
- 19 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club San José.
- 18 april » De Doolittle Raid op Japan vindt plaats waarbij Tokio voor het eerst wordt gebombardeerd door B-25's.
- 22 juli » Tweede Wereldoorlog: de systematische deportatie van joden uit het getto in Warschau begint.
- 15 augustus » Voor het eerst worden in Nederland door de Duitse bezetter gijzelaars gefusilleerd als represaille of vergeldingsmaatregel. De slachtoffers zijn Robert Baelde, Willem Ruys, Otto Ernst Gelder, graaf van Limburg-Stirum, Christoffel Bennekers en Alexander baron Schimmelpenninck van der Oye.
- 28 november » Door een brand in de nachtclub Cocoanut Grove in Boston komen 491 mensen om.
Dag van overlijden 24 juni 1994
- De temperatuur op 24 juni 1994 lag tussen 9,2 °C en 25,9 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 13,5 uur zonneschijn (81%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
- Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
- Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
- In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
- 30 januari » Péter Lékó wordt de jongste schaakgrootmeester.
- 26 mei » Els De Temmerman, correspondente van de Volkskrant en de BRT in Afrika, wint de Dick Scherpenzeelprijs 1993.
- 6 juli » De Amerikaanse atleet Leroy Burrell verbetert het bijna drie jaar oude record op de 100 m sprint met 0,01 sec en brengt het op 9,85 sec.
- 21 september » Ontevreden Berbers, een aanzienlijke minderheidsgroep in Algerije, houden een algemene staking en grote protestmarsen.
- 4 november » De Verenigde Naties kondigen aan de vredestroepen in Somalië terug te trekken bij gebrek aan de noodzakelijke veiligheid voor de humanitaire missie.
- 8 december » Parlementsleden van de voormalige Mozambikaanse guerrillabeweging Renamo lopen weg uit de eerste zitting van het parlement sinds de verkiezingen van eind oktober vanwege de beslissing van de door de Frelimo gedomineerde volksvergadering om in het openbaar een nieuwe voorzitter te kiezen.
Dezelfde geboorte/sterftedag
- 1912 » Louis Paul Boon, Belgisch schrijver († 1979)
- 1913 » Gerard van Waes, Nederlands burgemeester († 2009)
- 1913 » Jack Fairman, Brits autocoureur († 2002)
- 1913 » Lex Goudsmit, Nederlands acteur († 1999)
- 1916 » Geert Lubberhuizen, Nederlands uitgever († 1984)
- 1916 » James L. Tarver, Amerikaans componist, muziekpedagoog en trompettist († 1976)
- 1991 » Rufino Tamayo (91), Mexicaans kunstschilder
- 1992 » Jean Delarge (99), Belgisch atleet
- 2000 » David Tomlinson (83), Engels acteur
- 2001 » Greta Brouwers (86), Nederlands zwemster
- 2001 » Hugo Willibrord Bloemers (93), Nederlands politicus en natuurbeschermer
- 2003 » Rene Cayetano (68), Filipijns senator
Over de familienaam Van Wel
- Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Wel.
- Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Wel.
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Wel (onder)zoekt.
De publicatie Stamboom Van Wel is opgesteld door Hans Castel.Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Castel, "Stamboom Van Wel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-wel/I500.php : benaderd 24 januari 2026), "François Jan van Wel (1915-1994)".